Snodgrass opuści Norwich?

Snodgrass opuści Norwich?
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Sky Sports

Skrzydłowy Norwich City FC Robert Snodgrass oświadczył, że schlebia mu zainteresowanie ze strony Celtiku i będzie przygotowany na poszukiwania innego pracodawcy w letnim okienku transferowym.

Snodgrass dołączył do Norwich w ramach transferu z Leeds United w lecie 2012 roku, a z ekipą z Carrow Road łączy go kontrakt ważny przez kolejne 12 miesięcy. Aktualnie podejmuje on walkę o uniknięcie spadku z Premier League - "Kanarki" znajdują się obecnie w strefie spadkowej ze względu na gorszy bilans bramkowy od Sunderlandu, z którym zrównali się punktowo.
 
Jednakże reprezentant Szkocji pragnie grać na najwyższym poziomie, a niedawno zainteresowanie jego usługami wyrazili działacze Celtiku. Snodgrass oznajmił, że ten klub "zawsze miał w jego sercu szczególne miejsce".
 
- To, na jakim szczeblu rozgrywek przyjdzie nam grać w przyszłym sezonie, będzie miało kluczowe znaczenie - oświadczył Szkot w rozmowie z Daily Record. - Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem i utrzymamy się w Premier League, to uszanuję to, że z Norwich wiąże mnie jeszcze kolejny rok kontraktu - dodał.
 
- Cały mój wysiłek pokładam w to, aby udało nam się pozostać w obecnej lidze. Ten fantastyczny klub dał mi szansę i cieszę się możliwością występowania w jego barwach. Schlebia mi zainteresowanie ze strony Celtiku, wszak śledziłem jego poczynania odkąd byłem dzieckiem. Jakaś cząstka mnie pragnie gry w Szkocji - skwitował.
 
Co ciekawe, aktualny szkoleniowiec Celtiku - Neil Lennon, jest łączony z objęciem posady trenera w... Norwich, w którym obecnie na tym stanowisku pracuje Neil Adams.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy