Southampton po obrońcę Arsenalu

Southampton po obrońcę Arsenalu
Krzysztof Klebanowski
Krzysztof Klebanowski
Źródło: The Guardian

Southampton zamierzawypożyczyć obrońcę Arsenalu Carla Jenkinsona.

Ostatnio angielskie media informowały, że z klubu może odejść Nathaniel Clyne, dlatego „Święci” szukają jego następcy. Miałby nim być właśnie zawodnik Arsenalu. 

Arsène Wenger ceni 23-letniego prawego defensora, ale na jego pozycji póki co w lepszej dyspozycji są Héctor Bellerín i Mathieu Debuchy, toteż Jenkinson prawdopodobnie spędzi kolejny sezon na wypożyczeniu. Ostatnio Anglik grał w West Ham United.

Clyne jest na celowniku Liverpoolu. „The Reds” złożyli już ofertę za niego ofertę w wysokości 10 milionów funtów, ale „Święci” ją odrzucili. Nawet jeśli Clyne pozostanie w Southampton, to możliwe, że do drużyny i tak dołączy Jenkinson, by wzmocnić rywalizację w składzie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Ojciec Alissona  oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii Ojciec Alissona oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy