Southampton podało cenę za Clyne'a

Southampton podało cenę za Clyne'a
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Telegraph

Southampton wyceniło Nathaniela Clyne'a.

Prawy obrońca od wielu miesięcy wzbudza zainteresowanie Manchesteru United oraz Liverpoolu. "The Reds" złożyli nawet dwie oferty, jednak każda z nich została odrzucona. "Święci" ustalili bowiem kwotę, bez której nie udzielą zgody na negocjacje z zawodnikiem. Mowa o 15 milionach funtów.

Początkowo władze Southampton nie chciały słyszeć o odejściu 24-latka, lecz udane poszukiwania następcy zmieniły ich stanowisko. Transfer Cedrica Soaresa, reprezentanta Portugalii, sprawił, że klub gotowy jest wysłuchać wszelkich propozycji. 

To jest natomiast przesądzone, że Clyne na pewno opuści zespół. Reprezentant Anglii dobrze czuje się pod wodzą Ronalda Koemana, o czym wielokrotnie przekonywał. Działacze także nie zamierzają sprzedawać go na siłę - w każdej chwili mogą wznowić rozmowy w sprawie przedłużenia kontraktu z piłkarzem. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Ojciec Alissona  oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii Ojciec Alissona oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy