Spalletti łączony z trzema klubami

Spalletti łączony z trzema klubami fot. Luciano Spalletti I Instagram
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Fcinternews.it

Luciano Spalletti znalazł się na celowniku Napoli, Fiorentiny i Spartaka Moskwa.

W maju miną dwa lata odkąd Luciano Spalletti pożegnał się z Interem Mediolan. Od tamtej pory jego nazwisko przejawiało się w kontekście podjęcia pracy w różnych ekipach. Ostatecznie jednak niewiele z tego wynikło.

Może się wydawać, że wkrótce jednak jego status ulegnie zmianie. Tak przynajmniej twierdzą włoskie media, a konkretniej „Fcinternews.it”.

Wedle wspomnianego medium 62-latek od jakiegoś czasu budzi zainteresowanie działaczy dwóch włoskich klubów. Mowa o Napoli, jak i Fiorentinie.

Oba podmioty nie radzą sobie w tym sezonie najlepiej, dlatego też władze nieustannie badają rynek i rozpytują konkretnych szkoleniowców. Być może zatem Spalletti trafi do którejś z tych ekip.

Jeśli do tego nie dojdzie, to Włoch ma też inną opcję. Jest nią powrót do Rosji. Były trener Zenitu od wielu miesięcy jest kuszony przez Spartaka Moskwa.

Stołeczny zespół plasuje się w tej chwili w tabeli rodzimej ligi na trzecim miejscu, ale jego ambicje sięgają znacznie wyżej. Być może pod wodzą Spallettiego drużyna byłaby w stanie na dobre włączyć się do walki o tytuł mistrzowski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy