Spartak Moskwa z wiadomością do kibiców klubów stojących za Superligą

Spartak Moskwa z wiadomością do kibiców klubów stojących za Superligą fot. Spartak Moskwa
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Spartak Moskwa

Spartak Moskwa z przymrużeniem oka odniósł się do projektu Superligi.

Od niedzieli trwa gorąca dyskusja na temat powstania Superligi. Spora liczba europejskich klubów wyraziła już swoje niezadowolenie pomysłem, za którym stoją AC Milan, Arsenal, Atlético Madryt, Chelsea, FC Barcelona, Inter, Juventus, Liverpool, Manchester City, Manchester United, Real Madryt i Tottenham.

Niektóre kluby, w tym właśnie Spartak, postanowiły też skomentować sprawę z dystansem.

„Drodzy fani Milanu, Arsenalu, Atlético, Chelsea, Barcelony, Interu, Juventusu, Liverpoolu, Manchesteru City, Manchesteru United, Realu Madryt i Tottenhamu. Jeśli potrzebujecie nowego klubu do wspierania, zawsze jesteśmy do waszej dyspozycji.

Z poważaniem,
Spartak Moskwa” - napisał rosyjski klub na Twitterze.

Kibice części drużyn stojących za Superligą wyrazili już sprzeciw wobec nowych rozgrywek. Najbardziej zagorzali fani Liverpoolu zdecydowali się usunąć swoje flagi z The Kop, które umieścili tam na czas rozgrywania meczów przy pustych trybunach. Można przypuszczać, że takich akcji będzie więcej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy