Spotkanie w sprawie Piątka. Nowa oferta!

Spotkanie w sprawie Piątka. Nowa oferta!
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: RAI Sport | Sky Sport Italia

W ostatnich dniach doszło do spotkania w kwestii przyszłości Krzysztofa Piątka.

Transfer Polaka wraz z końcem sezonu na ten moment wydaje się być niemalże pewny. Świetna forma z początku sezonu zwróciła uwagę wielu klubów i Genoa nie zaprzecza już nawet twierdząc, że gracz nie jest na sprzedaż, a zapewnia jedynie, że z pewnością nie odejdzie w styczniu. Zweryfikować plany „Grifonich” nieustannie stara się Napoli.

„Vesuvianim” zależy na tym, by uprzedzić konkurencję. Za kilka miesięcy rywalizacja będzie bardzo zacięta, o ile napastnik oczywiście utrzyma formę, dlatego neapolitańczycy chcą jak najwcześniej zapewnić sobie usługi zawodnika. „RAI Sport” informuje, że działacze ze Stadio San Paolo nie próżnują i zaprosili ostatnio genueńczyków na spotkanie.

Włoska telewizja wyjawia, iż do rozmów doszło w ostatnich dniach. Napoli przedstawiło w ich trakcie swoją nową ofertę. Tak jak wcześniej opiewa ona na 35 milionów euro, ale zawiera pewien istotny zapis. „Partenopei” rozumieją wolę Genoi, żeby zatrzymać zawodnika do końca rozgrywek, dlatego ich propozycja zakładała zakup już w styczniu i natychmiastowe wypożyczenie Piątka z powrotem na Stadio Luigi Ferraris.

Nawet taki zapis nie przekonał jednak „Rossoblu”. Oferta została odrzucona, a klub będzie czekał na dalszy rozwój sytuacji. Ten z kolei może przynieść ciekawe propozycje z zagranicy oraz innych ekip z Włoch. Przed sobotnim meczem Genoi z Juventusem wiceprezydent mistrzów Włoch, Pavel Nedvěd, potwierdził, że będzie obserwować snajpera.

- Piątek był niespodzianką dla wszystkich ze względu na prezentowaną formę. Jestem ciekaw jak się zaprezentuje dziś, przeciwko jednym z najlepszych obrońców na świecie - stwierdził Czech w rozmowie ze „Sky Sport Italia”. Piątek nie strzelił gola Wojciechowi Szczęsnemu, ale cała jego drużyna stworzyła sobie niewiele sytuacji. Snajper starał się zaskoczyć rodaka z dystansu, lecz ta sztuka mu się nie powiodła.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy