Sprawa Harry'ego Kane'a: Zupełnie nowe informacje brytyjskich dziennikarzy o powodzie absencji napastnika Tottenhamu

Sprawa Harry'ego Kane'a: Zupełnie nowe informacje brytyjskich dziennikarzy o powodzie absencji napastnika Tottenhamu fot. Dokshin Vlad / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Daily Mail

Dziennikarze „Daily Mail” przedstawili nowe informacje na temat sytuacji Harry'ego Kane'a.

Znajdujący się na celowniku Manchesteru City napastnik Tottenhamu nie zjawił się na poniedziałkowym treningu drużyny i nie zrobił tego również dzisiaj. Z doniesień Fabrizio Romano czy TheAthletic.com można było wywnioskować, że chodzi wyłącznie o chęć zmiany klubu przez atakującego. To drugie źródło napisało dzisiaj, że 28-latek nie zamierza pojawić się w najbliższym czasie na zajęciach.

„Daily Mail” przedstawia sprawę zupełnie inaczej, a mianowicie, że Kane odbywa domową izolację po tym, jak wrócił z Karaibów. Według doniesień tego źródła napastnik musi przejść serię testów na obecność koronawirusa. Jeśli okażą się negatywne, będzie mógł wrócić do treningów na koniec tego tygodnia lub na początku kolejnego.

Jak czytamy, Kane musi odbyć dziesięciodniową kwarantannę. Może skrócić ją, stosując program „Test to Release”. Jeśli dana osoba uzyskuje wynik negatywny w opłaconym prywatnie teście piątego dnia izolacji, może ją zakończyć, ale wciąż musi wykonać kolejny test dnia ósmego.

Dziennikarze „Daily Mail” podkreślają, że opisana wyżej sytuacja nie zmienia tego, iż Kane chce odejść z Tottenhamu. Pytanie jest takie, czy w przypadku braku kwarantanny (jeśli faktycznie ją odbywa) Anglik również nie przybyłby na treningi drużyny, czy nie zdecydowałby się na taki krok.

Sam Kane nie zabrał na razie głosu na temat całej sprawy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy