Sroga kara dla kibica Trabzonsporu. Musiał umyć 10 tysięcy siedzeń [WIDEO]

Sroga kara dla kibica Trabzonsporu. Musiał umyć 10 tysięcy siedzeń [WIDEO]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Trabzonspor

Włodarze Trabzonsporu potrafią dbać o swój stadion. Na to wskazuje przynajmniej kara, jaką otrzymał od nich jeden z fanów tureckiego klubu.

Kibic w trakcie jednego ze spotkań stanął na swoim miejscu na Medical Park Arena. Władze klubu, którzy wielokrotnie prosili fanów o troszczenie się o własny stadion, postanowili zidentyfikować delikwenta i sprawili, że na długo zapamięta on swoje niekulturalne zachowanie.

Mężczyzna w ramach zadośćuczynienia wyczyścił... 10 tysięcy siedzisk na stadionie. Pracę musiał oczywiście wykonać nie byle jak, ponieważ był dokładnie obserwowany.

- Mój klub znalazł mnie po tym, jak zdeptałem swoje siedzenie. To nasza własność. Musimy ją chronić. Trabzonspor należy do nas wszystkich - stwierdził już po wszystkich wyraźnie zresocjalizowany kibic.

„Nie żartowaliśmy mówiąc, że to nasz nowy dom” - napisał z kolei turecki klub umieszczając w mediach społecznościowych nagranie z wykonania kary. Przypomnijmy, że stadion Trabzonsporu całkiem niedawno został otwarty.


Więcej na temat: Turcja Trabzonspor AŞ Wideo

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy