SSC Napoli górą w hicie Serie A [WIDEO]
2025-12-07 22:47:00; Aktualizacja: 5 godzin temu![SSC Napoli górą w hicie Serie A [WIDEO]](img/photos/111356/1500xauto/rasmus-hojlund.jpg)
SSC Napoli wygrało z Juventusem 2:1 i przewodzi tabeli Serie A. Bohaterem gospodarzy został Rasmus Hojlund, który zapisał na swoim koncie dublet.
Niedzielne starcie z wysokiego „C” rozpoczęli gospodarze - już w siódmej minucie wyszli oni na prowadzenie za sprawą Rasmusa Hojlunda, który dobrze odnalazł się w polu karnym po dograniu Davida Neresa.
𝐍𝐀𝐏𝐎𝐋𝐈 𝐍𝐀 𝐏𝐑𝐎𝐖𝐀𝐃𝐙𝐄𝐍𝐈𝐔! 1️⃣ - 0️⃣
— ELEVEN SPORTS PL (@ELEVENSPORTSPL) December 7, 2025
Przełamanie Rasmusa Hojlunda! 💥 Juventus fatalnie wszedł w ten mecz! 🫣 #włoskarobota 🇮🇹 pic.twitter.com/gFsFOTjAwb
W pierwszej połowie podopieczni Antonio Conte wyraźnie dominowali, jednak nie zdołali przed przerwą podwyższyć prowadzenia, mimo że byli tego blisko - w 26. minucie kapitalną interwencją po strzale głową Giovanniego Di Lorenzo popisał się Michele Di Gregorio, a w doliczonym czasie gry futbolówka po strzale głową Scotta McTominaya obiła słupek.
Popularne
Po wznowieniu gry gospodarze ponownie mieli swoje szanse, jednak kapitalnie tego wieczoru dysponowany był bramkarz Juventusu. Jego interwencje nie poszły na marne, bo „Stara Dama” w 59. minucie wyrównała za sprawą trafienia Kenana Yildiza.
𝐊𝐄𝐍𝐀𝐍 𝐘𝐈𝐋𝐃𝐈𝐙 𝐙𝐍𝐎𝐖𝐔 𝐓𝐑𝐀𝐅𝐈𝐀! 🎯
— ELEVEN SPORTS PL (@ELEVENSPORTSPL) December 7, 2025
Lider Juventusu przywraca swój zespół z zaświatów! 💥 Szykuje się gorąca końcówka, odpalajcie Eleven Sports 1! #włoskarobota 🇮🇹 pic.twitter.com/sZ85fJH6eXOstatecznie ze zwycięstwa cieszyli się jednak gospodarze, co z przebiegu meczu należy uznać za jak najbardziej sprawiedliwy wynik. Ich bohaterem został Hojlund, który w 78. minucie ponownie trafił do siatki - Duńczyk wykorzystał złe wybicie obrońcy Juventusu i z bliska wpakował głową futbolówkę do siatki.
𝐃𝐔𝐁𝐋𝐄𝐓 𝐑𝐀𝐒𝐌𝐔𝐒𝐀 𝐇𝐎𝐉𝐋𝐔𝐍𝐃𝐀! ⚽⚽
— ELEVEN SPORTS PL (@ELEVENSPORTSPL) December 7, 2025
Wielki Duńczyk znowu na ustach fanów Napoli! 🔥 To jego pierwszy dublet na boiskach Serie A! 🎯 #włoskarobota 🇮🇹 pic.twitter.com/EaARnkuLICPo tym meczu SSC Napoli jest liderem tabeli z 31 punktami w dorobku, a Juventus ma na koncie osiem „oczek” mniej, co przekłada się na siódmą lokatę.

















![Złoty But: Harry Kane odskakuje konkurentom [TOP 15]](img/photos/112947/90x60/harry-kane.jpg)



![Sceny na Santiago Bernabéu! Celta Vigo pokonuje Real Madryt [WIDEO]](img/photos/85572/90x60/celtavigo.jpg)
![Były gracz Radomiaka Radom z kapitalnym trafieniem w Bundeslidze [WIDEO]](img/photos/113399/90x60/vuskovic.jpg)






