Stal Mielec: Marcin Budziński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE]

Stal Mielec: Marcin Budziński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] fot. Stal Mielec
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Stal Mielec

Marcin Budziński będzie reprezentował barwy Stali Mielec.

Władze Stali poinformowały, że Budziński parafował kontrakt ważny do 30 czerwca 2022 roku z opcją przedłużenia.

- Bardzo cieszę się, że trafiłem do Stali, że wróciłem do Ekstraklasy. W klubie bardzo mi się podoba. Szatnia bardzo dobrze mnie przyjęła, szybko złapaliśmy wspólny język, też kilku chłopaków już wcześniej znałem. Tym bardziej myślę, że z każdym dniem będziemy się zgrywać coraz lepiej - powiedział zawodnik.

Przez kilka ostatnich miesięcy Budziński był związany z Cracovią. W tym czasie zanotował jednak tylko dwa występy w Ekstraklasie. 16 meczów rozegrał w rywalizujących w III lidze rezerwach krakowskiego klubu.

Dla 30-letniego pomocnika była to już trzecia przygoda z Cracovią. Oprócz niej Budziński ma na koncie grę w Arce Gdynia, Melbourne City oraz Radomiaku Radom.

To pierwszy transfer Stali przed sezonem 2021/2022.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Roberto Martínez żegna się z reprezentacją Belgii OFICJALNIE: Roberto Martínez żegna się z reprezentacją Belgii Bartosz Bereszyński z hitowym transferem po mundialu? Chce go jeszcze jeden gigant Bartosz Bereszyński z hitowym transferem po mundialu? Chce go jeszcze jeden gigant OFICJALNIE: Dawid Kownacki odejdzie z Fortuny Düsseldorf OFICJALNIE: Dawid Kownacki odejdzie z Fortuny Düsseldorf Mistrzostwa Świata: Co najlepszego zrobił Romelu Lukaku w meczu z Chorwacją? Wielka złość po ostatnim gwizdku [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Co najlepszego zrobił Romelu Lukaku w meczu z Chorwacją? Wielka złość po ostatnim gwizdku [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Telewizja Polska wybrała komentatorów na mecz biało-czerwonych z Francją Mistrzostwa Świata: Telewizja Polska wybrała komentatorów na mecz biało-czerwonych z Francją Mistrzostwa Świata: Pierwszy samobój w turnieju [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Pierwszy samobój w turnieju [WIDEO] Reprezentacja Polski będzie miała nowego skrzydłowego?! „Ruszył proces naturalizacji” Reprezentacja Polski będzie miała nowego skrzydłowego?! „Ruszył proces naturalizacji”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy