Stanisław Czerczesow: Z Legii Warszawa nie otrzymałem żadnej oferty

Stanisław Czerczesow: Z Legii Warszawa nie otrzymałem żadnej oferty fot. Alizada Studios / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Interia.pl

Były selekcjoner reprezentacji Rosji Stanisław Czerczesow udzielił wywiadu Sebastianowi Staszewskiemu z Interia.pl, gdzie odniósł się między innymi do sytuacji Legii Warszawa.

Stanisław Czerczesow pozostaje bez pracy od lipca po tym, jak po przeciętnym występie na EURO 2020 rozstał się z drużyną narodową. Od tamtej pory rozgląda się za nową pracą.

W ostatnich dniach pojawiły się informacje sugerujące, że przejmie on Ferencvárosi.

- Prowadzę negocjacje z kilkoma klubami, które są zainteresowane moją osobą. W tym gronie są także Węgrzy. Zgłosiły się do mnie także dwa zespoły z Turcji, a także z kilku innych krajów. Cały czas myślę o tym, co mam zrobić. Decyzję podejmę w przyszłym tygodniu - stwierdził w rozmowie z Interia.pl.

Wielu ekspertów sugerowało, że Czerczesow powinien objąć pogrążoną w kryzysie Legię Warszawa.

- Z Legii nie dostałem żadnej oferty - stwierdził krótko.

Czy 58-latek byłby skory ku temu, by wrócić na Łazienkowską?

- Ja wypowiadam się tylko o ofertach, które mam. A z Legii nie mam. Natomiast kiedy zdobywałem z klubem mistrzostwo i Puchar Polski, też byliśmy w kryzysie. Ale dla mnie nie ma problemów, są tylko sytuacje do rozwiązania. Vuković myśli podobnie. Współczuję oczywiście kibicom z Warszawy, bo to dla nich bolesny czas, ale wierzę, że wszystko wróci do równowagi. Legia to wielka drużyna, która znajdzie swoje miejsce. Potrzeba na to tylko trochę czasu - zakończył.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Afera wokół Kamila Grabary narasta. Galatasaray zapowiada kontrofensywę Afera wokół Kamila Grabary narasta. Galatasaray zapowiada kontrofensywę Tyle zarabia Sonny Kittel w Rakowie Częstochowa. NIEZŁA SUMKA! Tyle zarabia Sonny Kittel w Rakowie Częstochowa. NIEZŁA SUMKA! Michał Probierz z sensacyjnym powołaniem z Ekstraklasy? „Nie zdziwiłbym się” Michał Probierz z sensacyjnym powołaniem z Ekstraklasy? „Nie zdziwiłbym się” FC Barcelona: Duet Joãów wyceniony. Trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni FC Barcelona: Duet Joãów wyceniony. Trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni Julian Nagelsmann wraca na ławkę trenerską Julian Nagelsmann wraca na ławkę trenerską Lechia Gdańsk mogła stracić trenera na rzecz... Arki Gdynia Lechia Gdańsk mogła stracić trenera na rzecz... Arki Gdynia Ranking UEFA: Polska umacnia swoją pozycję. Realizacja głównego celu coraz bliżej Ranking UEFA: Polska umacnia swoją pozycję. Realizacja głównego celu coraz bliżej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy