Stanisław Czerczesow: Z Legii Warszawa nie otrzymałem żadnej oferty

Stanisław Czerczesow: Z Legii Warszawa nie otrzymałem żadnej oferty fot. Alizada Studios / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Interia.pl

Były selekcjoner reprezentacji Rosji Stanisław Czerczesow udzielił wywiadu Sebastianowi Staszewskiemu z Interia.pl, gdzie odniósł się między innymi do sytuacji Legii Warszawa.

Stanisław Czerczesow pozostaje bez pracy od lipca po tym, jak po przeciętnym występie na EURO 2020 rozstał się z drużyną narodową. Od tamtej pory rozgląda się za nową pracą.

W ostatnich dniach pojawiły się informacje sugerujące, że przejmie on Ferencvárosi.

- Prowadzę negocjacje z kilkoma klubami, które są zainteresowane moją osobą. W tym gronie są także Węgrzy. Zgłosiły się do mnie także dwa zespoły z Turcji, a także z kilku innych krajów. Cały czas myślę o tym, co mam zrobić. Decyzję podejmę w przyszłym tygodniu - stwierdził w rozmowie z Interia.pl.

Wielu ekspertów sugerowało, że Czerczesow powinien objąć pogrążoną w kryzysie Legię Warszawa.

- Z Legii nie dostałem żadnej oferty - stwierdził krótko.

Czy 58-latek byłby skory ku temu, by wrócić na Łazienkowską?

- Ja wypowiadam się tylko o ofertach, które mam. A z Legii nie mam. Natomiast kiedy zdobywałem z klubem mistrzostwo i Puchar Polski, też byliśmy w kryzysie. Ale dla mnie nie ma problemów, są tylko sytuacje do rozwiązania. Vuković myśli podobnie. Współczuję oczywiście kibicom z Warszawy, bo to dla nich bolesny czas, ale wierzę, że wszystko wróci do równowagi. Legia to wielka drużyna, która znajdzie swoje miejsce. Potrzeba na to tylko trochę czasu - zakończył.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nagły zwrot akcji w sprawie Xaviego. W czwartek oficjalny komunikat! Nagły zwrot akcji w sprawie Xaviego. W czwartek oficjalny komunikat! OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy