Starzyński coraz bliżej Lechii Gdańsk. Możliwa wymiana

Starzyński coraz bliżej Lechii Gdańsk. Możliwa wymiana fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sport.trojmiasto.pl

Sport.trojmiasto.pl pisze, że Lechia Gdańsk intensyfikuje starania o podpis Filipa Starzyńskiego.

28-letni ofensywny pomocnik Zagłębia Lubin był łączony z przenosinami do Trójmiasta już w poprzednim oknie, ale oczekiwana kwota za jego transfer była wtedy zbyt wysoka. Sytuację zmieniło to, że kontrakt Starzyńskiego z „Miedziowymi” jest ważny tylko do 30 czerwca.

Lechia mogłaby pozyskać czterokrotnego reprezentanta Polski latem na zasadzie wolnego transferu. Klub z Gdańska chce go jednak u siebie już teraz. Możliwy jest zarówno normalny wykup, jak i włączenie do transakcji innego zawodnika. Kandydatem numer jeden do wymiany jest 25-letni Patryk Lipski.

Starzyński trafił do Zagłębia w 2016 roku. W koszulce „Miedziowych” rozegrał do tej pory 125 spotkań. Jego bilans z tego sezonu Ekstraklasy to 20 występów, dwie bramki i sześć asyst. Zawodnika doskonale zna Piotr Skokowiec, który w przeszłości prowadził go w Lubinie.

Po rozegraniu 20 kolejek Lechia zajmuje siódme miejsce w ekstraklasowej tabeli. Gdański klub przeprowadził na razie jeden zimowy transfer. Jego szeregi zasilił Conrado Buchanelli Holz.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dwie zaskakujące oferty za Nicolò Zaniolo. „Poniedziałek może być decydujący” Dwie zaskakujące oferty za Nicolò Zaniolo. „Poniedziałek może być decydujący” Transfery - Relacja na żywo [05/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [05/02/2023] Jakub Kałuziński z szansą na pozostanie w Ekstraklasie. Lechia Gdańsk otrzymała ofertę Jakub Kałuziński z szansą na pozostanie w Ekstraklasie. Lechia Gdańsk otrzymała ofertę Bayern Monachium z ciekawym transferem wewnątrz Bundesligi? Może sięgnąć po rozchwytywanego pomocnika Bayern Monachium z ciekawym transferem wewnątrz Bundesligi? Może sięgnąć po rozchwytywanego pomocnika FC Barcelona: Siedmiu chętnych na Ansu Fatiego. Jednemu zależy najbardziej FC Barcelona: Siedmiu chętnych na Ansu Fatiego. Jednemu zależy najbardziej Jürgen Klopp po 0:3 Liverpoolu z Wolverhampton Wanderers: Nie potrafię tego wytłumaczyć Jürgen Klopp po 0:3 Liverpoolu z Wolverhampton Wanderers: Nie potrafię tego wytłumaczyć Ekstraklasa: Mecz Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk przerwany Ekstraklasa: Mecz Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk przerwany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy