Stokowiec odpowiedział na zaczepkę Peszki

Stokowiec odpowiedział na zaczepkę Peszki fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Dziennik Bałtycki

Piotr Stokowiec w rozmowie z „Dziennikiem Bałtyckim” skomentował ostatnią zaczepkę pod swoim adresem autorstwa Sławomira Peszki.

Panowie współpracowali ze sobą w Lechii Gdańsk, którą Peszko opuścił w pierwszej części roku. Jak powiedział później: - Mam nadzieję, że już nigdy nie spotkam na swej drodze Stokowca. Tak śliskiego człowieka rzadko się spotyka.

Zajmujący ósme miejsce w tabeli Ekstraklasy zespół z Gdańska znajdował się ostatnio w dołku, przegrywając cztery kolejne mecze ligowe - z Piastem Gliwice, Lechem Poznań, Legią Warszawa i Wisłą Płock. „Przegląd Sportowy” pisał, że starcie z Cracovią może zadecydować o przyszłości Stokowca w Trójmieście. Tym razem jego podopieczni wygrali jednak 3:0.

„4 porażki z rzędu, 0 strzelonych goli. Mój ulubiony trener rozwija Lechię. Gratulacje Wisła Płock” - napisał Peszko jeszcze w trakcie słabej passy Lechii na Instagramie.

Stokowiec został zapytany o to przez „Dziennik Bałtycki”. Jak przyznał na jego łamach: - Takie są uroki wolności słowa i demokracji, że nawet zawodnik z okręgówki może się wypowiadać na temat trenera z Ekstraklasy. Każdy sam wybiera kogo chce słuchać.

Przypomnijmy, że Peszko reprezentuje aktualnie barwy Wieczystej Kraków.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Yaya Sanogo podpisał kontrakt z nowym klubem. Wrócił do Anglii OFICJALNIE: Yaya Sanogo podpisał kontrakt z nowym klubem. Wrócił do Anglii Zagłębie Lubin ma nowego napastnika. Karol Podliński trafił do „Miedziowych” [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego napastnika. Karol Podliński trafił do „Miedziowych” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Luís Rocha zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Czas na Cracovię [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Luís Rocha zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Czas na Cracovię [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Szybko poszło. José Kanté niebawem w nowym klubie Legia Warszawa: Szybko poszło. José Kanté niebawem w nowym klubie Liga Mistrzów: Chelsea - Atlético Madryt ostatecznie w... Londynie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Chelsea - Atlético Madryt ostatecznie w... Londynie [OFICJALNIE] Haaland podziwia Lewandowskiego. „On jest szalony, po prostu szalony” Haaland podziwia Lewandowskiego. „On jest szalony, po prostu szalony” Dan Petrescu znów do wzięcia. Rumun zwolniony po 44 dniach [OFICJALNIE] Dan Petrescu znów do wzięcia. Rumun zwolniony po 44 dniach [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy