Strajk piłkarzy Kotwicy Kołobrzeg. Mają dość kłamstw

Strajk piłkarzy Kotwicy Kołobrzeg. Mają dość kłamstw
Łukasz Grzywaczyk
Łukasz Grzywaczyk
Źródło: Meczyki.pl

Piłkarze Kotwicy Kołobrzeg, którzy od dłuższego czasu domagają się wypłat, nie wzięli udziału w czwartkowym treningu - informuje portal Meczyki.pl.

W czwartek, piłkarze Kotwicy Kołobrzeg przed planowanym na 15:30 treningiem spędzili godzinę w szatni i... wrócili do domów. Taka forma protestu spowodowana jest działaniami Adama Dzika, a właściwie ich brakiem. Klub zalega piłkarzom z ich należnymi pensjami, a prezes zdaje się ignorować ich prośby.

Będący pod presją zawodników mężczyzna jeszcze przed wylotem na obóz przygotowawczy do Turcji zapewniał, że zaległości zostaną uregulowane i słowa po części dotrzymał. Po części bowiem piłkarze wypłatę otrzymali jedynie za styczeń, w dodatku tylko niektórzy. Pieniędzy za grudzień nie doczekał się nikt.

Zawodnicy lidera drugiej ligi są oburzeni całą sytuacją. Gdyby tego było mało, ze składu odsunięci i przeniesieni do „klubu kokosa” zostali Jakub Żubrowski, Josip Solić i Jakub Rzeźniczak - do niedawna ważni gracze Kotwicy.

Co ciekawe, działacze klubu odrzucali także niemałe oferty za Cezarego Polaka, co w przypadku kłopotów związanych z finansami, jest co najmniej dziwnym posunięciem. Nazwisko lewego obrońcy w ostatnim czasie przewijało się w kontekście Legii Warszawa, Rakowa Częstochowa czy Radomiaka Radom.

Czara goryczy się przelała. Na ten moment nie wiadomo, czy piłkarze zdecydują się wystąpić w nadchodzącym spotkaniu przeciwko Chojniczance Chojnice.

Więcej na temat: Kotwica Kołobrzeg Polska

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90  minut na Mistrzostwach Europy juniorów Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90 minut na Mistrzostwach Europy juniorów OFICJALNIE: Prawdopodobny uczestnik EURO 2024 zostaje w Cracovii OFICJALNIE: Prawdopodobny uczestnik EURO 2024 zostaje w Cracovii Ángel Rodado do Ekstraklasy?! Jest na liście życzeń Ángel Rodado do Ekstraklasy?! Jest na liście życzeń

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy