Superliga: AC Milan i Inter Mediolan robią krok wstecz

Superliga: AC Milan i Inter Mediolan robią krok wstecz fot. App71296 | Wikipedia
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: David Ornstein | ANSA

AC Milan nie zamierza dłużej pozostawać w strukturach Superligi, poinformował David Ornstein. Podobne nastawienie ma Inter Mediolan, przekazała ANSA.

Po wycofaniu się angielskich klubów z nowego tworu europejskich rozgrywek dla gigantów futbolu, dalszy byt turnieju zawisł na włosku. Przesądzić o porażce projektu mogą przedstawiciele Serie A.

Aktualnie w Superlidze znajdują się Real Madryt, Atlético Madryt, FC Barcelona, Juventus, AC Milan oraz Inter Mediolan. Wygląda jednak na to, że niebawem w grze pozostaną już tylko „Królewscy” i „Stara Dama”.

David Ornstein z „The Athletic” donosi, że z całego przedsięwzięcia wycofują się „Rossoneri”. Jakby tego było mało, ANSA przekazała, że inicjatywa przestała być atrakcyjna dla „Nerazzurrich”.

Mimo wszystko założyciele rozgrywek na razie się nie poddają i jak głosi oficjalny komunikat, wkrótce może dojść do modyfikacji projektu, ale nie jego zakończenia.

***

Superliga: Anglicy rezygnują! [OFICJALNIE]

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Europy: Potencjalni rywale Legii Warszawa rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Europy: Potencjalni rywale Legii Warszawa rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Potencjalni rywale Legii Warszawa w rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Potencjalni rywale Legii Warszawa w rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Legia Warszawa przed poważnym testem. Komplet par trzeciej rundy eliminacyjnej [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Legia Warszawa przed poważnym testem. Komplet par trzeciej rundy eliminacyjnej [OFICJALNIE] Molde z jednym z największych transferów w historii norweskiej ligi [OFICJALNIE] Molde z jednym z największych transferów w historii norweskiej ligi [OFICJALNIE] Sevilla znalazła następcę Julesa Koundé?! Możliwa diametralna zmiana w kwestii rozmów z Chelsea Sevilla znalazła następcę Julesa Koundé?! Możliwa diametralna zmiana w kwestii rozmów z Chelsea Jonathan Simba w Radomiaku Radom. Awans o pięć szczebli rozgrywkowych [OFICJALNIE] Jonathan Simba w Radomiaku Radom. Awans o pięć szczebli rozgrywkowych [OFICJALNIE] Joachim Andersen odchodzi z Olympique'u Lyon. Z bonusami nawet 20 milionów euro [OFICJALNIE] Joachim Andersen odchodzi z Olympique'u Lyon. Z bonusami nawet 20 milionów euro [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy