Superliga: AC Milan i Inter Mediolan robią krok wstecz

Superliga: AC Milan i Inter Mediolan robią krok wstecz fot. App71296 | Wikipedia
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: David Ornstein | ANSA

AC Milan nie zamierza dłużej pozostawać w strukturach Superligi, poinformował David Ornstein. Podobne nastawienie ma Inter Mediolan, przekazała ANSA.

Po wycofaniu się angielskich klubów z nowego tworu europejskich rozgrywek dla gigantów futbolu, dalszy byt turnieju zawisł na włosku. Przesądzić o porażce projektu mogą przedstawiciele Serie A.

Aktualnie w Superlidze znajdują się Real Madryt, Atlético Madryt, FC Barcelona, Juventus, AC Milan oraz Inter Mediolan. Wygląda jednak na to, że niebawem w grze pozostaną już tylko „Królewscy” i „Stara Dama”.

David Ornstein z „The Athletic” donosi, że z całego przedsięwzięcia wycofują się „Rossoneri”. Jakby tego było mało, ANSA przekazała, że inicjatywa przestała być atrakcyjna dla „Nerazzurrich”.

Mimo wszystko założyciele rozgrywek na razie się nie poddają i jak głosi oficjalny komunikat, wkrótce może dojść do modyfikacji projektu, ale nie jego zakończenia.

***

Superliga: Anglicy rezygnują! [OFICJALNIE]

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nie tylko Legia Warszawa. Już trzy polskie kluby chcą Bogusza Nie tylko Legia Warszawa. Już trzy polskie kluby chcą Bogusza Paulinho bliski powrotu do Europy Paulinho bliski powrotu do Europy Ricardo Sá Pinto znów do wzięcia. Portugalczyk rezygnuje z pracy w Turcji [OFICJALNIE] Ricardo Sá Pinto znów do wzięcia. Portugalczyk rezygnuje z pracy w Turcji [OFICJALNIE] Real Madryt: Florentino Pérez gra w swoją grę w sprawie Mbappé Real Madryt: Florentino Pérez gra w swoją grę w sprawie Mbappé Gianni Infantino proponuje zmiany na rynku transferowym Gianni Infantino proponuje zmiany na rynku transferowym Filip Kostić może odejść z Eintrachtu Frankfurt. Hitowy transfer na widoku Filip Kostić może odejść z Eintrachtu Frankfurt. Hitowy transfer na widoku Zé Roberto o Neymarze: Brakuje mu konsekwencji. Vinícius jest obecnie lepszy Zé Roberto o Neymarze: Brakuje mu konsekwencji. Vinícius jest obecnie lepszy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy