Superliga: Atlético Madryt deprecjonowane przez część angielskich klubów

Superliga: Atlético Madryt deprecjonowane przez część angielskich klubów
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Cadena SER

Niektóre z angielskich klubów, które znalazły się w strukturach Superligi, nie były zadowolone z obecności w rozgrywkach Atlético Madryt - donosi rozgłośnia Cadena SER.

W komunikacie, który został opublikowany 19 kwietnia, pojawiło się dwanaście ekip, w tym sześć z Anglii. Były to Arsenal, Chelsea, Manchester City, Manchester United, Liverpool i Tottenham Hotspur.

Zdaniem Cadena SER część z nich nie uznała wartości Atlético Madryt, wskazując na niską oglądalność jego meczów poza granicami Hiszpanii i niezbyt wielką popularność w mediach społecznościowych.

Jak podkreśla rozgłośnia, już samo wymienienie „Los Rojiblancos” w jednej linii z pozostałymi drużynami to był dla nich przywilej.

Atlético Madryt to 10-krotny triumfator Laligi, który ma na swoim koncie tyle samo Pucharów Hiszpanii. W swojej historii klub wygrał trzykrotnie Ligę Europy, podobnie jak Superpuchar Europy. Z kolei w 2014 i 2016 roku podopieczni Diego Simeone dotarli do finału Ligi Mistrzów.

***

Superliga jeszcze nie upadła? Florentino Pérez zaskakuje. „Jesteśmy ciągle wszyscy razem”

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…” Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…” Leon Bailey odchodzi z Bayeru. Kluby doszły do porozumienia [OFICJALNIE] Leon Bailey odchodzi z Bayeru. Kluby doszły do porozumienia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Lis blisko odejścia z klubu Wisła Kraków: Mateusz Lis blisko odejścia z klubu Tokio 2020: Wszystkie ćwierćfinały rozegrane. Znamy pary półfinałowe turnieju olimpijskiego Tokio 2020: Wszystkie ćwierćfinały rozegrane. Znamy pary półfinałowe turnieju olimpijskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy