Superpuchar Hiszpanii w Chinach

Superpuchar Hiszpanii w Chinach
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: AS

Hiszpańska Federacja Piłkarska poinformowała, że od przyszłego roku Superpuchar Hiszpanii będzie rozgrywany w Chinach.

W Państwie Środka triumfatorzy La Ligi i Copa del Rey zmierzą się w siedmiu kolejnych sezonach. Chińczycy zapłacą 39,5 miliona dolarów, czyli 5 milionów więcej niż Włochom (Superpuchar Włoch w Chinach odbędzie się już w tym roku - Juventus zmierzy się z Napoli).

To już kolejne otwarcie się hiszpańskiego futbolu na rynek azjatycki. Wcześniej zdecydowano o rozgrywaniu jednego ze spotkań Primera Division o godzinie 12, ażeby widzowie w Azji mogli komfortowo obejrzeć zmagania w jednej z najlepszych lig świata.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! Tottenham: To piłkarze doprowadzili do zwolnienia Mourinho Tottenham: To piłkarze doprowadzili do zwolnienia Mourinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy