Surowe konsekwencje dla Suso za nazwanie kolegi gejem

Surowe konsekwencje dla Suso za nazwanie kolegi gejem
Jarosław Matoga
Jarosław Matoga
Źródło: RTE

Hiszpański zawodnik Liverpoolu, Suso został ukarany przez Football Association karą 10 tysięcy funtów za nazwanie "gejem" swojego kolegi z drużyny, Jose Enrique.

"Co ten facet robi, gość jest gejem! Robi wszystko, poza grą w piłkę" - w ten sposób Hiszpan skomentował zdjęcie Jose Enrique, na którym obrońca Liverpoolu wybielał swoje zęby. Suso w ten sposób podpisał zdjęcie Enrique, które zamieścił na Twitterze. 

Po pewnym czasie młody gracz zmienił podpis na "Nie wiem co o tym powiedzieć", ale mimo to będzie musiał ponieść konsekwencje swojego zachowania. 

W oświadczenie FA może przeczytać: "Kara wymierzona na zawodnika wynika z jego niewłaściwego zachowania, wyrażonego wpisem na Tweeterze, króry odnosił się do czyjejś orientacji seksualnego i/lub niepełnosprawności" 

Zdjęcie Jose Enrique na Twitterze. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy