Swansea przygotowana na odejście Bony'ego?

Swansea przygotowana na odejście Bony'ego?
Maciej Wdowiarski
Maciej Wdowiarski
Źródło: Independent

Bardzo prawdopodobne, że już wkrótce ze Swansea pożegna się Wilfried Bony. W klubie postanowili zabezpieczyć się na tę ewentualność. "Łabędzie" podpisały bowiem kontrakt z gambijskim napastnikiem Modou Barrowem.

Manchester City prowadzi bardzo poważne rozmowy w sprawie pozyskania Wilfrieda Bony'ego (WIĘCEJ), dlatego też walijski klub postarał się ściągnąć ewentualnego następcę dla swojego super strzelca. Będzie nim młody Gambijczyk Modou Barrow, który podpisał z "Łabędziami" 4-letni kontrakt.

22-latek w lecie został wypożyczony do Swansea z Ostersund FK. Miał być jedynie wzmocnieniem drużyny U-21 oraz ewentualnym zmiennikiem, ale na tyle przypadł do gustu trenerowi Garry'emu Monkowi, że ten postanowił zatrzymać go na dłużej. 

- To była bardzo prosta decyzja. Pracowałem na treningach najciężej jak tylko mogłem i dawałem z siebie wszystko wtedy, gdy dostawałem szanse gry. Wiem, że muszę jeszcze dużo poprawić, niemniej bardzo się cieszę z podpisania nowego kontraktu - powiedział napastnik Swansea.

Barrow zdążył już strzelić pierwszego gola dla "Łabędzi". Miało to miejsce w wygranym 6-2 spotkaniu 3. rundy FA Cup przeciwko Tranmere.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków ma nowego skrzydłowego. Dor Hugi zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Wisła Kraków ma nowego skrzydłowego. Dor Hugi zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Hakan Çalhanoğlu przechodzi z Milanu do Interu [OFICJALNIE] Hakan Çalhanoğlu przechodzi z Milanu do Interu [OFICJALNIE] FC Barcelona z komunikatem w sprawie Ousmane'a Dembélé [OFICJALNIE] | Jeszcze gorsze prognozy niż wcześniej FC Barcelona z komunikatem w sprawie Ousmane'a Dembélé [OFICJALNIE] | Jeszcze gorsze prognozy niż wcześniej Norwich City wyrównało swój rekord transferowy. Milot Rashica w Anglii [OFICJALNIE] Norwich City wyrównało swój rekord transferowy. Milot Rashica w Anglii [OFICJALNIE] Paulo Sousa został zapytany o to, czy dalej będzie prowadził reprezentację Polski Paulo Sousa został zapytany o to, czy dalej będzie prowadził reprezentację Polski FC Barcelona z „zielonym światłem” na ciekawy transfer z Premier League. Ważna deklaracja FC Barcelona z „zielonym światłem” na ciekawy transfer z Premier League. Ważna deklaracja Postaw na reprezentację Polski po kursie 25,0! Znakomita oferta bukmachera na mecz ze Szwecją ważna tylko do końca dnia Postaw na reprezentację Polski po kursie 25,0! Znakomita oferta bukmachera na mecz ze Szwecją ważna tylko do końca dnia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy