Świetny mecz w Neapolu. Trzy gole do przerwy, asysta Arkadiusza Milika [WIDEO]

Świetny mecz w Neapolu. Trzy gole do przerwy, asysta Arkadiusza Milika [WIDEO] fot. sbonsi / Shutterstock.com

SSC Napoli w meczu Serie A z Juventusem prowadzi do przerwy 2:1. W tym czasie świetnie spisywał się Victor Osimhen, ale swoje trzy grosze dorzucił także Arkadiusz Milik

„Stara Dama” wiązała duże nadzieje, co do dzisiejszego starcia, licząc, że będzie to punkt zwrotny w walce o mistrzostwo Włoch. Rywale w pierwszej połowie świetnie punktowali turyńczyków, ale w końcówce przysnęli.

Strzelanie rozpoczęło się w czternastej minucie. Wówczas do odbitej przez Wojciecha Szczęsnego piłki dopadł Victor Osimhen i głową pokonał polskiego bramkarza.

Następnie ten sam zawodnik wyłożył futbolówkę Chwiczy Kwaracchelii, a Gruzin po precyzyjnym strzale wpisał się na listę strzelców.

Kiedy wydawało się, że Juventus jest już na macie, byliśmy świadkami przebłysku geniuszu u Ángela Di Maríi.

Argentyńczyk znalazł się z piłką przed polem karnym, a po chwili trafiła ona do Arkadiusza Milika. Polak odegrał do mistrza świata z Kataru i było już 1:2.

Nim sędzia zagwizdał na przerwę, jeszcze kapitalną interwencją popisał się Alex Meret.

Pierwsza połowa toczy się w naprawdę szybkim tempie i każdy, kto wybrał się do Neapolu, na pewno nie żałuje decyzji.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] John van den Brom rozmawia z klubem. Działacz potwierdził John van den Brom rozmawia z klubem. Działacz potwierdził Kamil Grosicki przedstawił cel reprezentacji Polski na EURO 2024 Kamil Grosicki przedstawił cel reprezentacji Polski na EURO 2024 OFICJALNIE: Potrzeby Michała Probierza spełnione. Wiadomo, gdzie reprezentacja Polski zagra z Ukrainą i Turcją OFICJALNIE: Potrzeby Michała Probierza spełnione. Wiadomo, gdzie reprezentacja Polski zagra z Ukrainą i Turcją OFICJALNIE: Przemysław Cecherz w nowym klubie OFICJALNIE: Przemysław Cecherz w nowym klubie Sławomir Peszko o byłym trenerze. „Nie chcę, żeby do mnie podchodził. Traktuję go, jakby go nie było” Sławomir Peszko o byłym trenerze. „Nie chcę, żeby do mnie podchodził. Traktuję go, jakby go nie było” Bayern Monachium skontaktował się z trenerem [POTWIERDZONE] Bayern Monachium skontaktował się z trenerem [POTWIERDZONE] Kosta Runjaić obejmie dwukrotnego mistrza kraju?! Kosta Runjaić obejmie dwukrotnego mistrza kraju?!