Sympatyczny wpis Petteriego Forsella po powrocie do Ekstraklasy
2024-04-01 09:18:08; Aktualizacja: 1 rok temu
Petteri Forsell opublikował na Instagramie krótką wiadomość skierowaną do kibiców Korony Kielce.
Petteri Forsell po raz pierwszy zawitał do Polski w 2016 roku, dołączając do Miedzi Legnica. Potem grał również w Koronie Kielce oraz Stali Mielec. Z klubem z województwa świętokrzyskiego był związany w 2020 roku. Strzelił wtedy cztery gole w 14 spotkaniach. W miniony weekend niespodziewanie poinformował on o powrocie Fina do swoich szeregów.
Zakontraktowanie 33-latka było możliwe z uwagi na to, że w styczniu ofensywny pomocnik pożegnał się z Interem Turku.
Forsell opublikował krótką wiadomość na Instagramie. Popularne
„Troche udezenia, troche podania pilki. Ja mam tyle. Szcesliwego, ze wrocil!”- napisał piłkarz.
Dołączenie przez niego do Korony w kluczowej fazie sezonu wzbudziło pewne pytania, natomiast odniósł się już do nich jej dyrektor sportowy Paweł Golański.
- Zebraliśmy informacje o jego obecnym stanie, dostaliśmy zapisy z GPS-u. Z tego wynika, że jest przygotowany. Tkankę tłuszczową ma na poziomie ośmiu i pół procent. Ma krępą budowę. Wiem, że wielu mówi, że on jest gruby, ale tak nie jest. To bardzo pracowity człowiek - przyznał działacz.
W poniedziałek kielczan czeka starcie z Widzewem Łódź. Start o 17:30. Korona zajmuje w tym momencie 15. miejsce w tabeli. Łodzianie plasują się na 10. lokacie.








![Miał na stole cztery opcje z Ekstraklasy, wybrał transfer do rewelacji Ligi Konferencji [OFICJALNIE]](img/photos/113907/170x113/irfan-can-egribayat.jpg)


![Udinese Calcio interesowało się polskim pomocnikiem [POTWIERDZONE]](img/photos/102748/170x113/lukasz-lakomy.jpg)







![Udinese Calcio interesowało się polskim pomocnikiem [POTWIERDZONE]](img/photos/102748/90x60/lukasz-lakomy.jpg)





![To będzie nowy napastnik Górnika Zabrze [POTWIERDZONE]](img/photos/96790/170x113/gornik-zabrze.jpg)



