Syn Wesleya Sneijdera podpisuje kontrakt z FC Utrecht

Syn Wesleya Sneijdera podpisuje kontrakt z FC Utrecht fot. Marijn de Wijs Photography | Flickr
Sebastian Janus
Sebastian Janus
Źródło: Wesley Sneijder [Instagram]

Jessey Sneijder stawia kolejne kroki w futbolu. 15-letni syn Wesleya Sneijdera podpisał kontrakt z FC Utrecht.

Jessey Sneijder zadebiutował niedawno w pierwszym zespole amatorskiego DHSC Utrecht. W klubie z rodzinnego miasta swoją rolę pełni również jego ojciec, Wesley Sneijder, który w ramach praktyk trenerskich jest członkiem sztabu szkoleniowego.

15-letni Jessey Sneijder ma przed sobą obiecująco zapowiadającą się karierę. Pochodzi on z niezwykle usportowionej rodziny, chociaż sam nie chce porównywać się do ojca, który jego zdaniem był zupełnie innym zawodnikiem.

- Porównania z tatą są miłe, ale one nie pasują, gdy widzi się, co osiągnął w młodszych latach. Ja nie muszę być z nim porównywany. Muszę jeszcze ciężej pracować. To jest bardzo trudne. Tempo nadal jest dla mnie trochę za wysokie, ale muszę się do tego przyzwyczaić. Chciałbym zasmakować więcej gry – tak komentował swój debiut Jessey Sneijder.

Jessey jest bardzo ambitny. Swój debiut potraktował jako szansę, jednak zdaje sobie sprawę, że to dopiero początek, a nic nie przyjdzie bez ciężkiej pracy. Jest on więc zdeterminowany, żeby jak najszybciej wyeliminować błędy i trudności, które wynikają z jego młodego wieku.

Jessey Sneijder został kilka tygodni temu zaproszony na testy w FC Utrecht. Zaimponował on władzom klubu, które zdecydowały się zaproponować zawodnikowi juniorski kontrakt. O całej sprawie poinformował na swoim profilu na Instagramie Wesley Sneijder, który nie krył ogromnej dumy z osiągnięcia swojego syna.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice: Mecz Ekstraklasy przerwany [AKTUALIZACJA] Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice: Mecz Ekstraklasy przerwany [AKTUALIZACJA] Gonçalo Feio dostanie hitowe wzmocnienie z MLS?! Legia Warszawa rozpoczęła negocjacje Gonçalo Feio dostanie hitowe wzmocnienie z MLS?! Legia Warszawa rozpoczęła negocjacje Mateusz Kochalski zabrał głos w sprawie przyszłości Mateusz Kochalski zabrał głos w sprawie przyszłości Dwóch piłkarzy odchodzi z Borussii Dortmund [OFICJALNIE] Dwóch piłkarzy odchodzi z Borussii Dortmund [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy