Szaleństwo Mariusza Rumaka! Tak zareagował na zwycięskiego gola Lecha Poznań [WIDEO] fot. Canal+ Sport

Lech Poznań pokonał na wyjeździe ŁKS Łódź 3-2. Gol na wagę triumfu padł w doliczonym czasie gry za sprawą Filipa Marchwińskiego, a z takiego obrotu spraw niezwykle cieszył się Mariusz Rumak. Szkoleniowiec wykonał sprint w kierunku swoich piłkarzy, cieszących się po bramce.

Po ostatniej porażce Lecha Poznań z Puszczą Niepołomice (1-2), na podopiecznych Mariusza Rumaka spłynęła fala krytyki. Pojawiały się nawet informacje, że szkoleniowiec straci pracę.

Ostatecznie jednak w klubie nie zdecydowano się na ten krok, a sam 46-latek wykluczył dymisję.

W napiętej atmosferze przygotowywał zatem zespół do bardzo ważnego meczu z outsiderem, ŁKS-em Łódź.

Choć Lech był zdecydowanym faworytem, to jednak w pierwszej połowie lepsze wrażenie pozostawili po sobie gospodarze, którzy mieli swoje okazje. To jednak przyjezdni wyprowadzili decydujący cios, kiedy w 36. minucie do siatki trafił Mikael Ishak.

Kilka chwil później cały stadion zamarł, bo przytomność stracił Dani Ramírez. Szybka interwencja lekarzy była w tym przypadku niezmienna.

Po zmianie stron Lech podwyższył prowadzenie i od 67. minuty grał w przewadze po czerwonej kartce Thiago Ceijasa.

Mimo to gospodarze w 86. minucie wyrównali.

Kiedy wydawało się, że mecz w Łodzi będzie kolejną kompromitacją drużyny Mariusza Rumaka, swojego trenera wybawił Filip Marchwiński.

Pomocnik wykorzystał zamieszanie w polu karnym i skierował piłkę do siatki, dając swojej drużynie upragnione zwycięstwo.

Niezwykle zadowolony z takiego obrotu spraw był trener Mariusz Rumak. 46-latek w euforii podbiegł do zgromadzonych pod bramkę ŁKS-u piłkarzy i wspólnie z nimi cieszył się z triumfu.

Dzięki zwycięstwu Lech Poznań zajmuje w tabeli drugie miejsce i ma cztery punkty straty do Jagiellonii Białystok.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tak kibice Lecha Poznań zareagowali na porażkę z Ruchem Chorzów Tak kibice Lecha Poznań zareagowali na porażkę z Ruchem Chorzów Jadon Sancho z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Jadon Sancho z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Roberto De Zerbi zdecydował. Ten klub chce poprowadzić w przyszłym sezonie Roberto De Zerbi zdecydował. Ten klub chce poprowadzić w przyszłym sezonie Tam zagra Nacho Fernández. Odejście z Realu Madryt przesądzone Tam zagra Nacho Fernández. Odejście z Realu Madryt przesądzone Zaskakujący zwrot akcji w sprawie Thomasa Tuchela?! Zaskakujący zwrot akcji w sprawie Thomasa Tuchela?! Gwiazda klubu MLS wypada z gry na nawet osiem tygodni po nokaucie od... zawodowego boksera [OFICJALNIE] Gwiazda klubu MLS wypada z gry na nawet osiem tygodni po nokaucie od... zawodowego boksera [OFICJALNIE] Górnik Zabrze z niespodziewanie wysoką porażką [WIDEO]. A już było tak dobrze... Górnik Zabrze z niespodziewanie wysoką porażką [WIDEO]. A już było tak dobrze...