Szczery Kosecki: W Legii wydawałem na imprezy 30 tysięcy tygodniowo

Szczery Kosecki: W Legii wydawałem na imprezy 30 tysięcy tygodniowo
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Weszło

Jakub Kosecki udzielił bardzo szczerego wywiadu Weszło.

Swego czasu 28-letni skrzydłowy uchodził za duży talent, a media rozpisywały się na temat zainteresowania jego osobą dużych europejskich klubów. Najlepszy był dla niego sezon 2012/2013, który zakończył z dziewięcioma bramkami i taką samą liczbą asyst w Ekstraklasie, przyczyniając się do sięgnięcia przez Legię Warszawa po mistrzostwo Polski.

Później Kosecki triumfował w lidze z zespołem ze stolicy naszego kraju po raz drugi, ale już tak nie błyszczał. Skończyło się na tym, że zamiast transferu do jednej z czołowych europejskich lig, w 2015 roku przeszedł on do niemieckiego drugoligowca - Sandhausen. Następnie trafił do Śląska Wrocław, a obecnie jest graczem tureckiej ekipy Adana Demirspor.

W rozmowie z Weszło Kosecki przyznał, że nie zawsze skupiał się wyłącznie na piłce.

- Tak, szczególnie po narodzinach dziecka poukładało mi się w głowie. Zdaję sobie sprawę, że byłem nieznośnym człowiekiem.

(…) - Gdybym miał trzy lata temu bardziej poukładane w głowie, to inaczej patrzyłbym na pewne sprawy. Nie obrażałbym się tak szybko, nie odchodziłbym z Legii do Saundhausen, tylko bym podwinął rękawy i pokazał niedowiarkom, że zasługuję na grę w Legii. Może wtedy by się to inaczej potoczyło. Zmienił się przecież trener, przyszedł Magiera i widać, jak do góry poszedł przy nim choćby Bereszyński. Żałuję, że byłem w gorącej wodzie kąpany, ale takie jest życie.

- Moja żona o tym wie, może dalsza rodzina nie, ale był czas w Legii, kiedy wydawałem 30 tysięcy złotych na imprezy tygodniowo. Wyjść z kumplami, dobrze się zabawić, pojeździć fajną furą. Takie rzeczy. To było głupie. Byłem młody i popełniałem błędy. Nie wstydzę się ich, a dziś o tym mówię, by każdy wiedział, jak to wyglądało. Że nie prowadziłem się odpowiednio, że miałem różne priorytety w życiu - powiedział Kosecki, dodając jednak, że nie miał problemów z alkoholem czy hazardem, tylko po prostu nie zawsze prowadził się sportowo (cały wywiad TUTAJ).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Getafe z pierwszym od 2011 roku golem strzelonym Atlético Madryt. Kuriozalne okoliczności Getafe z pierwszym od 2011 roku golem strzelonym Atlético Madryt. Kuriozalne okoliczności FIFA 22: 19 najszybszych piłkarzy w grze FIFA 22: 19 najszybszych piłkarzy w grze Robert Lewandowski odebrał Złotego Buta za sezon 2020/2021 Robert Lewandowski odebrał Złotego Buta za sezon 2020/2021 Lionel Messi kontuzjowany. PSG wydało komunikat [OFICJALNIE] Lionel Messi kontuzjowany. PSG wydało komunikat [OFICJALNIE] Leonardo Spinazzola zapowiedział powrót do gry jeszcze w tym roku. Może zdążyć na hit Serie A! Leonardo Spinazzola zapowiedział powrót do gry jeszcze w tym roku. Może zdążyć na hit Serie A! FIFA 22: 36 najlepszych bramkarzy. W tym dwóch Polaków! FIFA 22: 36 najlepszych bramkarzy. W tym dwóch Polaków! U-19: Zagraniczne powołania Mariusza Rumaka [OFICJALNIE] U-19: Zagraniczne powołania Mariusza Rumaka [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy