Sześć przypadków koronawirusa w pierwszym zespole Espanyolu

Sześć przypadków koronawirusa w pierwszym zespole Espanyolu
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Espanyol

RCD Espanyol poinformował o sześciu potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem w klubie.

Epidemia groźnej infekcji panoszy się po całym świecie, nie omijając członków klubów piłkarskich. Problem ten dotknął już m.in. Juventusu, Arsenalu, Hannoveru 96 czy Valencii. Następną hiszpańska ekipą na tej liście jest Espanyol.

W obozie „Papużek” jak na razie koronawirusa wykryto u sześciu pracowników (piłkarzy oraz członków sztabu szkoleniowego). Nie podano przy tym jednak żadnych nazwisk. Wiadomo natomiast, że wszyscy mają łagodne objawy choroby.

Zespół z Estadi Cornellà-El Prat w obecnym sezonie walczy o utrzymanie na poziomie LaLiga. Aktualnie z dorobkiem 20 „oczek” okupuje on ostatnią pozycję w tabeli.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ronaldinho wyszedł z więzienia po 32 dniach. Teraz czeka go areszt domowy w... czterogwiazdkowym hotelu Ronaldinho wyszedł z więzienia po 32 dniach. Teraz czeka go areszt domowy w... czterogwiazdkowym hotelu FIFA: Ważne zmiany prawne w związku z pandemią koronawirusa FIFA: Ważne zmiany prawne w związku z pandemią koronawirusa Klopp o kulisach odejścia Coutinho z Liverpoolu Klopp o kulisach odejścia Coutinho z Liverpoolu Heung-min Son przejdzie szkolenie wojskowe. Wiadomo już, co go czeka Heung-min Son przejdzie szkolenie wojskowe. Wiadomo już, co go czeka „Polski Messi” wystąpił w Turbokozaku [WIDEO] „Polski Messi” wystąpił w Turbokozaku [WIDEO] Bayern w kontraktowej ofensywie. OFICJALNIE: Nowa umowa Müllera Bayern w kontraktowej ofensywie. OFICJALNIE: Nowa umowa Müllera Manchester United, Manchester City i Liverpool - te kluby stracą ponad 100 milionów funtów na odwołaniu Premier League Manchester United, Manchester City i Liverpool - te kluby stracą ponad 100 milionów funtów na odwołaniu Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy