Szokujące zachowanie Amorebiety. Ugryzł rywala w... głowę! [WIDEO]

Szokujące zachowanie Amorebiety. Ugryzł rywala w... głowę! [WIDEO]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Guido Sacarelo (Twitter)

Fernando Amorebieta dopuścił się haniebnego zachowania w trakcie spotkaniach w ramach ligi paragwajskiej i ugryzł jednego ze swoich rywali w... głowę.

Były reprezentant Wenezueli, znany w Europie za sprawą swojego pobytu w Athleticu, Fulham czy Middlesbrough, zdecydował się w ostatnim czasie na powrót w rodzinne strony, gdzie przyszło mu bronić barw takich ekip jak argentyńskie Indepediente i paragwajskie Cerro Porteño.

Do drugiego z wymienionych zespołów trafił w styczniu i w ostatnim czasie zaczął regularnie pojawiać się na boisku w jego barwach. Wiele jednak na to wskazuje, że w nadchodzących tygodniach albo nawet miesiącach będzie mógł co najwyżej obejrzeć spotkania w wykonaniu swojej drużyny w telewizji, a wszystko przez skandaliczne zachowanie, jakiego dopuścił się 34-letni zawodnik w trakcie starcia z Olimpią Asunción.

Fernando Amorebieta nie wytrzymał ciśnienia w końcowym fragmencie meczu, kiedy to przepychał się z Néstorem Camacho w celu uzyskania lepszej pozycji. Gracz gospodarzy nie zamierzał odpuścić pola rywalowi i w ferworze walki trafił obrońcę w żebra. Ten wyraźnie wzburzony zaistniałą sytuacją postanowił w odwecie dość niespodziewanie ugryźć go w... głowę.

Sędzia główny widział doskonale całe zajście i od razu wyrzucił defensora z boiska z czerwoną kartką, który może się spodziewać w najbliższym czasie kolejnych sankcji za swój występek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Reprezentacja Polski: Poznaliśmy sztab nowego selekcjonera - Paulo Sousy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy sztab nowego selekcjonera - Paulo Sousy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Kouadio Koné w Borussii Mönchengladbach OFICJALNIE: Kouadio Koné w Borussii Mönchengladbach Reprezentacja Polski: Boniek wybiera selekcjonera - konferencja prasowa [RELACJA NA ŻYWO] Reprezentacja Polski: Boniek wybiera selekcjonera - konferencja prasowa [RELACJA NA ŻYWO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy