Szymon Włodarczyk zaskoczy zagranicznym transferem?!

Szymon Włodarczyk zaskoczy zagranicznym transferem?! fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Tomasz Włodarczyk [Twitter]

Szymon Włodarczyk z Górnika Zabrze cieszy się zainteresowaniem ze strony wysłanników Fenerbahçe - poinformował Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

Wychowanek Legii Warszawa uznał minionego lata, że nie ma większych szans na to, by na poważnie zaistnieć w szeregach „Wojskowych” i dlatego otworzył się na zaliczenie przeprowadzki do innego klubu, w którym mógłby zacząć regularnie występować.

Z dostępności blisko 20-letniego zawodnika zapragnęło skorzystać kilka zespołów. Spośród nich najbardziej przekonujący okazał się Górnik Zabrze i sprowadził do siebie obiecującego napastnika za zaledwie 15 tysięcy euro.

Ekipa z województwa śląskiego nie może żałować podjętej decyzji, ponieważ Szymon Włodarczyk w dotychczas siedemnastu rozegranych meczach wpisał się siedmiokrotnie na listę strzelców.

Ten dorobek okazuje się jednocześnie wystarczający do tego, żeby młody napastnik zaczął wzbudzać zainteresowanie swoją osobą ze strony zagranicznych drużyn.

Tomasz Włodarczyk uważa, że na obecną chwilę bardzo wnikliwie przydatność młodzieżowego reprezentanta Polski analizuje aktualny lider tureckiej Süper Lig - Fenerbahçe.

Obecnie niekwestionowanym numerem jeden w linii ataku stambulskiego klubu jest Enner Valencia. Kontrakt Ekwadorczyk wygasa jednak wraz z końcem obecnego sezonu i na razie trudno wyrokować, czy zostanie przedłużony.

Obie strony wyraziły zainteresowanie kontynuowaniem współpracy, ale mają kłopot z wypracowaniem warunków nowej umowy.

Poza 33-latkiem szkoleniowiec Jorge Jesus dysponuje jeszcze czterema innymi napastnikami - Serdarem Dursunem, Michym Batshuayiem, João Pedro i Joshuą Kingiem. Każdy z nich ma już blisko lub ponad 30 lat, więc władze chcą nieco odmłodzić tę formację w najbliższych oknach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea chce rozbić bank na koniec zimowego okna transferowego Chelsea chce rozbić bank na koniec zimowego okna transferowego Nowa oferta za Moisésa Caicedo. 70 milionów funtów z bonusami Nowa oferta za Moisésa Caicedo. 70 milionów funtów z bonusami OFICJALNIE: Patryk Klimala podpisał kontrakt z nowym klubem OFICJALNIE: Patryk Klimala podpisał kontrakt z nowym klubem Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy