T-Mobile oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski

T-Mobile oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: PZPN

Firma T-Mobile została oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski.

T-Mobile będzie mogło posługiwać się tytułem sponsorskim w odniesieniu do reprezentacji Polski seniorów, kadry do lat 21 i młodszych roczników, a także drużyn kobiecych. Kontrakt między siecią komórkową a Polskim Związkiem Piłki Nożnej został podpisany do końca 2022 roku.

„Logo T-Mobile pojawi się na bandach reklamowych na stadionach, a także na ściankach konferencyjnych, ekranach, autobusie reprezentacji, zaproszeniach, biletach, plakatach. Będzie także umieszczone na stronie internetowej PZPN oraz na portalu Łączy Nas Piłka” - czytamy w komunikacie.

- Wszyscy marzymy o tym, aby piłka powróciła na nasze stadiony, by znów móc kibicować naszej reprezentacji. Chcemy tych emocji i liczymy, że jak najwcześniej powrócą. Szczególnie, że mamy nowego gracza w drużynie narodowej - spółka T-Mobile Polska dołączyła do grona oficjalnych sponsorów reprezentacji Polski. Serdecznie raz jeszcze witamy na pokładzie i liczymy, że niedługo zobaczymy się na stadionach - przyznał prezes PZPN, Zbigniew Boniek.

Przypomnijmy, że między 2011 a 2015 rokiem T-Mobile było sponsorem tytularnym Ekstraklasy.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Barcelona ma plan B na wypadek braku transferu Depaya Barcelona ma plan B na wypadek braku transferu Depaya Puchar Polski: Hitowe starcie Widzewa Łódź z Legią Warszawa odwołane Puchar Polski: Hitowe starcie Widzewa Łódź z Legią Warszawa odwołane Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów na wtorkowe mecze Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów na wtorkowe mecze Cezary K., były agent Roberta Lewandowskiego, zatrzymany przez policję Cezary K., były agent Roberta Lewandowskiego, zatrzymany przez policję Premier League: Kane i Son gorsi już tylko od Lamparda i Drogby. Niesamowity początek sezonu duetu z Tottenhamu Premier League: Kane i Son gorsi już tylko od Lamparda i Drogby. Niesamowity początek sezonu duetu z Tottenhamu CIES: Najmłodsze jedenastki w Europie. Odmieniony AC Milan CIES: Najmłodsze jedenastki w Europie. Odmieniony AC Milan

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy