Ta wypowiedź Tomasza Smokowskiego dotycząca Kanału Sportowego źle się zestarzała [WIDEO]

Ta wypowiedź Tomasza Smokowskiego dotycząca Kanału Sportowego źle się zestarzała [WIDEO] fot. Futbolownia [YouTube]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Futbolownia

Sytuacja wokół Kanału Sportowego od kilku tygodni wzbudza duże zainteresowanie. Z ostatnimi wydarzeniami kontrastuje wypowiedź z przeszłości jednego z jego założycieli Tomasza Smokowskiego.

Krzysztof Stanowski odszedł z Kanału Sportowego i sprzedał swoje udziały w zarządzającej nim spółce. Nabył je Maciej Wandzel, który nie będzie jednak zaangażowany operacyjnie w jego działalność. Z czynnych dziennikarzy na pokładzie pozostaną więc Mateusz Borek, Michał Pol i Tomasz Smokowski.

Niedawno Borek wypowiedział się na temat Stanowskiego, między innymi nazywając jego zachowanie dziecinadą. W piątek ten drugi odpowiedział na wszelkie szpilki długim filmem opublikowanym na kanale WeszłoTV na YouTubie.

- Mam takie podejście do pracy, że aby wszystko się zgadzało i żebym miał ochotę się zaangażować, to musi się zgadzać albo atmosfera, albo biznes. W momencie, gdy coś jest nie tak pod względem biznesu, można zrekompensować sobie to dobrą atmosferą. Jeśli coś jest nie tak atmosferą, czasami można przymknąć na to oko i pójść za biznesem. Natomiast jeśli z mojej perspektywy nie zgadza się ani jedno, ani drugie, a do tego dochodzą znaczące różnice co do standardów zachowań akceptowalnych przeze mnie, to wtedy trzeba szukać wyjścia awaryjnego - przyznał dziennikarz już na początku.

Przytoczył on również treść listu wysłanego do niedawnych partnerów, w którym model rozliczeń w projekcie nazwał całkowicie oderwanym od pracy i jej efektów. „Ja osobiście lubię tworzyć, lubię robić, mam pomysły, a znalazłem się w momencie, w którym sam siebie hamowałem, bo nie czułem się traktowany fair” - stwierdził.

Zaistniałą sytuację na Twitterze skomentował użytkownik Wuja Jurek, który przypomniał wyraźnie kontrastujący z ostatnimi wydarzeniami fragment wywiadu udzielonego w przeszłości kanałowi „Futbolownia” na YouTubie przez Smokowskiego.

- Ja ci powiem tak, o pieniądze to my się nigdy nie pokłócimy. Nigdy. Naprawdę. Nie ma takiej możliwości - przyznał 50-latek w 2021 roku.

- Dzielimy się równo. Nikt nie ma więcej od drugiego, jest dobrze - mówił wtedy Smokowski.

Cały wywiad:


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marzą o zatrudnieniu Zinédine'a Zidane'a. Zobaczymy, czy uda się go przekonać Marzą o zatrudnieniu Zinédine'a Zidane'a. Zobaczymy, czy uda się go przekonać Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy