Tajemnicza klauzula w kontrakcie Harry'ego Kane'a. Prezes Tottenhamu podgrzał atmosferę

Tajemnicza klauzula w kontrakcie Harry'ego Kane'a. Prezes Tottenhamu podgrzał atmosferę fot. lev radin / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Bloomberg Business

Harry Kane opuścił latem Tottenham na rzecz Bayernu Monachium. Daniel Levy poinformował, że londyński klub pozostawił otwartą furtkę napastnikowi. „Będziemy mieli okazję go sprowadzić” - powiedział prezes w rozmowie z Bloomberg Business.

Minione letnie mercato było dla wielu kibiców Tottenhamu bardzo trudne. Po wielu latach wiernej służby z klubu odszedł Harry Kane'a, który trafił za około 100 milionów euro do Bayernu Monachium.

30-latek chciał w końcu spełnić się sportowo i zdobywać trofea. Jak wiadomo, „Koguty” mają z tym spore problemy.

Mimo braku swojej czołowej gwiazdy Tottenham solidnie rozpoczął nowe rozgrywki. Widać tu rękę nowego trenera, Ange Postecoglou, który wprowadził do zespołu świetną atmosferę.

Prezes drużyny z Tottenham Hotspur Stadium nie daje jednak zapomnieć o kwestii Kane'a. Na antenie Bloomberg Business przyznał, że pewne zapisy w kontrakcie pozwalają w przyszłości sprowadzić 30-latka z powrotem.

- Szczegóły kontraktu z Bayernem Monachium muszą pozostać poufne. Mogę tylko powiedzieć, że jeśli pewnego dnia Harry będzie chciał wrócić do Premie League i będzie chciał wrócić do Tottenhamu, będziemy mieli okazję go sprowadzić - wyjaśnił w tajemniczy sposób brytyjski biznesmen.

Levy stwierdził dodatkowo, że w rzeczywistości Kane nie był w pełni przekonany do transferu.

- Nie powiedział mi, że nigdy nie podpisze nowego kontraktu, ale nie zamierzał tego robić tego lata. Byliśmy w trudnej sytuacji, został mu jeszcze rok kontraktu i jako klub nie mogliśmy żyć marzeniami, że podpisze nowy. Nie mieliśmy gwarancji, przyszedł Bayern, on chciał odejść i doszliśmy do porozumienia.

Kapitan reprezentacji Anglii odnalazł się dobrze w nowych, niemieckich realiach. W tym sezonie zdobył już pięć bramek dla klubu z Bawarii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szalona radość szóstoligowca. Zagra z PSG w Pucharze Francji [WIDEO] Szalona radość szóstoligowca. Zagra z PSG w Pucharze Francji [WIDEO] WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy