Tak się wita gwiazdy! Niesamowita prezentacja Daniego Alvesa w São Paulo [WIDEO]

Tak się wita gwiazdy! Niesamowita prezentacja Daniego Alvesa w São Paulo [WIDEO]
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Transfery.info

Tego chyba nie spodziewał się sam Dani Alves. São Paulo zaplanowało jego prezentację w najdrobniejszych szczegółach, a na wydarzeniu obecne były legendy tego klubu.

Już sam transfer wzbudził ogromne zdziwienie na całym świecie, bowiem 36-latka latka łączono m.in. z Manchesterem City, Inter Mediolan czy Barceloną. Ostatecznie jednak prawy defensor zaskoczył wszystkich i zaakceptował ofertę rodzimego klubu. Jak później tłumaczył, o przywdzianiu trykotu „Trójkolorowych” marzył od dawna.

Zgodnie z tym, co wcześniej podawano, Dani Alves podpisał z São Paulo kontrakt do 31 grudnia 2022 roku i pragnie w tym czasie wyśrubować swój rekord pod względem zdobytych trofeów. Przypomnijmy, że jak dotąd Brazylijczyk zgromadził 41 nagród, co jest rekordem na całym świecie.

– Uczucie, które towarzyszy noszeniu tej koszulki, jest nie do opisania. Marzyłem o tej chwili, odkąd byłem dzieckiem i ten moment w końcu nadszedł – powiedział.

Klub szybko odwdzięczył się najlepszemu piłkarzowi tegorocznego Copa América i zgotował mu iście królewskie powitanie. Kibice również nie zawiedli i już od samego początku jego pobytu w największym mieście Ameryki Południowej nie opuszczali go niemal na krok.

Estádio do Morumbi zostało specjalnie przygotowane na tę okazję: były elementy pirotechniczne, a na boisku zagościła specjalna scena. Gdy zatem tylko Dani Alves wyszedł z tunelu, rozległ się ogromny huk, przez który przebijały się okrzyki około 40 tysięcy fanów zgromadzonych na trybunach. Chwilę potem zawodnik przywdział trykot z numerem 10.

Ponadto w prezentacji uczestniczyli m.in. Raí, Kaká i Luís Fabiano, a na telebimie wyświetlane były nagrania wideo od Casemiro, Luisa Suáreza czy Lionela Messiego, którzy gratulowali transferu byłemu piłkarzowi EC Bahia, Sevilli, Barcelony, Juventusu i Paris Saint-Germain.

Przypomnijmy, że do „Trójkolorowych” poza Danim Alvesem w ostatnim czasie dołączył także Juanfran.

WIDEO:

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy