Tammy Abraham z transferem w górnych rejonach tabeli Premier League?!

Tammy Abraham z transferem w górnych rejonach tabeli Premier League?! fot. Vlad1988 / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Fabrizio Romano

Leicester City wykazuje zainteresowanie Tammy’m Abrahamem - podaje Fabrizio Romano.

O tym, że władze „Lisów” spoglądają w kierunku Abrahama, swego czasu informował już „The Telegraph”. Teraz potwierdził to Romano. Napastnik Chelsea jest jednym z celów transferowych Leicester na lato i jeśli londyńczycy będą otwarci na rozstanie z nim, klub z King Power Stadium przejdzie do konkretnego działania.

Podobno Abrahamem interesują się również Southampton, West Ham, Aston Villa oraz Brighton & Hove Albion. Ze wszystkich wymienionych klubów najwyżej w tabeli Premier League jest jednak plasujące się na trzeciej lokacie Leicester i awans do Ligi Mistrzów może zrobić swoje, jeśli chodzi o wybór samego zawodnika.

23-letni Abraham zanotował w tym sezonie 30 występów, 12 trafień i sześć asyst. W sporej liczbie meczów wchodził jednak na murawę z ławki rezerwowych. Na ten moment nie jest on dla Chelsea piłkarzem nie na sprzedaż, ale wiele będzie zależało od tego, jak potoczy się letnie okno - czy „The Blues” pozyskają nowego napastnika z europejskiego topu, i czy z klubem pożegna się Olivier Giroud.

Abraham nie znalazł się w kadrze Chelsea na dzisiejszy półfinał Pucharu Anglii z Manchesterem City. Leicester w zaplanowanym na jutro drugim półfinale zmierzy się z Southampton.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE] Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy