Taşçı marzy o Milanie

Taşçı marzy o Milanie fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Football Italia

Obrońca VfB Stuttgart, Serdar Tasci wyraził chęć przeprowadzki do drużyny AC Milan. Kwota transferu miałaby wynieść około 12 milionów euro.

Niemiec tureckiego pochodzenia jest kolejnym zawodnikiem przymierzanym na następcę Thiago Silvy.

 

- Serdar naprawdę kocha ten klub. Już będąc dzieckiem marzył, aby pewnego dnia zagrać w koszulce Milanu. – powiedział przyjaciel piłkarza, Francesco Di Fresco. – To jest nietuzinkowy zawodnik. Ma dopiero 25 lat, a już jest kapitanem Stuttgartu, zagrał ponad 200 spotkań w Bundeslidze oraz wystąpił 15-krotnie w Champions League. Trudno znaleźć zawodników w jego wieku, mających takie doświadczenie.

 

VfB Stuttgart nie chce stracić swojej gwiazdy, jednak może nie być stanie nakłonić reprezentanta Niemiec do pozostania w klubie. Oprócz Milanu zainteresowanie Tascim wyrażają Manchester City, Tottenham Londyn i FC Barcelona.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń João Cancelo otwarty na wielki transfer João Cancelo otwarty na wielki transfer Walerian Gwilia coraz bliżej powrotu z bezbrobocia Walerian Gwilia coraz bliżej powrotu z bezbrobocia Karim Benzema otrzymał bajeczną ofertę. Odejście z Realu Madryt coraz bliżej?! Karim Benzema otrzymał bajeczną ofertę. Odejście z Realu Madryt coraz bliżej?! „Pogoń Szczecin może liczyć kasę”. Dziennikarz pod wrażeniem pomocnika „Pogoń Szczecin może liczyć kasę”. Dziennikarz pod wrażeniem pomocnika Napoli złożyło ofertę trenerowi. Był łączony z mistrzem Włoch już w 2021 roku Napoli złożyło ofertę trenerowi. Był łączony z mistrzem Włoch już w 2021 roku

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy