Téléfoot: Nowy faworyt do pozyskania Ndombélé

Téléfoot: Nowy faworyt do pozyskania Ndombélé fot. Olympique Lyon
Mateusz Michałek
Źródło: Telefoot

Według dziennikarzy Téléfoot najbliżej pozyskania Tanguya Ndombélé jest obecnie Tottenham.

Pomocnik Olympique'u Lyon już od dłuższego czasu znajduje się na celownikach bogatszych europejskich klubów. Jego transfer rozważają działacze m.in. Juventusu, obu zespołów z Manchesteru - City oraz United, Paris Saint-Germain i Realu Madryt. Zdaniem francuskich dziennikarzy najbliżej zakontraktowania 22-latka jest w tym momencie Tottenham.

Londyńczycy są najbardziej zdeterminowani, by pozyskać pomocnika i podobno złożyli za niego już kilka ofert. Sam piłkarz z optymizmem ma zapatrywać się na kontynuowanie kariery w stolicy Anglii.

Niewykluczone oczywiście, że w najbliższych tygodniach dojdzie jeszcze do jakiegoś zwrotu. Wydaje się, że władze „Kogutów” najbardziej muszą uważać na zrywy ze strony Juventusu oraz PSG.

W trakcie dwóch ostatnich okien transferowych Tottenham nie przeprowadził żadnych wzmocnień. Od pewnego czasu wiadomo, że latem ta sytuacja się nie powtórzy i szeregi londyńskiego zespołu powinno zasilić kilku nowych graczy.

Za Ndombélé trzeba będzie zapłacić przynajmniej 80 milionów euro. Bilans czterokrotnego reprezentanta Francji z tego sezonu to 42 występy, dwa gole i osiem asyst.


Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy