Telegraph: Hodgson rezygnuje z dwóch napastników

Telegraph: Hodgson rezygnuje z dwóch napastników
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Telegraph

Andy Carroll oraz Marcus Rashford raczej nie pojadą na najbliższe Mistrzostwa Europy.

Pierwszy z nich ma za sobą ciągnące się problemy zdrowotne i w ostatnich tygodniach imponuje formą. Hattrick przeciwko Arsenalowi od razu wywołał dyskusję na temat tego, czy rosły snajper powinien znaleźć się w kadrze narodowej na letni turniej we Francji.

Rashford z kolei niespodziewanie wdarł się do składu "Czerwonych Diabłów" i już ma siedem trafień na swoim koncie. Brytyjskie media śledzą błyskawiczny rozwój napastnika, zadając pytanie, czy 18-latek powinien otrzymać szansę w reprezentacji Anglii.

"The Telegraph" przekonuje, że obaj mogą jedynie marzyć o występie na Euro 2016, a obecność w kadrze któregoś z nich może nastąpić tylko w wyniku kontuzji innego napastnika.

Wspomniany dziennik przepytał Roya Hodgsona, który jasno stwierdził, że ma problem bogactwa wśród atakujących, ale liczba miejsc jest ograniczona. Musi bowiem mieć możliwość rotacji, dlatego chce powołać na turniej nie więcej niż czterech napastników.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy