Telewizja Polska już wybrała komentatora wielkiego finału Mistrzostw Świata?!

Telewizja Polska już wybrała komentatora wielkiego finału Mistrzostw Świata?! fot. Shutterstock
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Meczyki.pl

Dariusz Szpakowski zakończy niebawem swoją piękną, trwającą od 1978 roku, przygodę z Mistrzostwami Świata. Legendarny komentator pożegna się w wielkim stylu, relacjonując finał mundialu - podają Meczyki.pl. 

71-letni dziennikarz skomentował w miniony czwartek swój pierwszy mecz na Mistrzostwach Świata w Katarze, racząc nas swym charakterystycznym głosem w starciu Brazylii z Serbią.

Dariusz Szpakowski wrócił za mikrofon w wielkim stylu, dodając całemu widowisku wspaniałą, przesyconą emocjami, atmosferę. Internet nie ma wątpliwości, iż był to wyborowy występ cenionej postaci w polskim sporcie.

Legenda dziennikarstwa tym samym rozpoczęła przygodę na swoim dwunastym mundialu w karierze. Pierwszą relacje z tej imprezy przeprowadził jeszcze w 1978 roku, gdy gospodarzem turnieju była Argentyna.

Wielki powrót Szpakowskiego może cieszyć. 71-latek jeszcze niedawno zmagał się z ogromną krytyką, przez co zrobił sobie krótką przerwę i zrezygnował całkowicie z relacjonowania spotkań reprezentacji Polski podczas fazy grupowej Mistrzostw.

Jak przyznał przed turniejem reporter, turniej w Katarze będzie jego ostatnim.

Tak jak Messi czy Ronaldo jadą na mundial i nie deklarują, że to ich ostatni mundial. Ja powiem szczerze, że to jest mój ostatni mundial. Wprawdzie Carlo Ancelotti mówi o sobie, że jest za młody na pracę z reprezentacją, to ja tego nie mogę powiedzieć. Myślę, że to już taki czas i pora, żeby weszło młode pokolenie, zdolne, utalentowane, dające nam entuzjazm i wiarę w to, że poprowadzą biało-czerwonych do sukcesu - oznajmił w listopadzie na konferencji TVP.

Stacja, którą zarządza Marek Szkolnikowski, zadba o odpowiednie uhonorowanie legendy.

Dariusz Szpakowski, według informacji, do których dotarły Meczyki.pl, skomentuje finał mundialu.

„Last dance” laureata nagrody SuperWiktora odbędzie się 18 grudnia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa zainteresowana liderem klasyfikacji strzelców?! Legia Warszawa zainteresowana liderem klasyfikacji strzelców?! „Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy „Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem Josué znów na ustach wszystkich. Wulgarny gest gwiazdy Legii Warszawa [WIDEO] Josué znów na ustach wszystkich. Wulgarny gest gwiazdy Legii Warszawa [WIDEO] Marek Papszun wkrótce wróci do pracy? Tak zareagował na prowokacyjne pytanie Marek Papszun wkrótce wróci do pracy? Tak zareagował na prowokacyjne pytanie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy