Telewizja Polska potwierdziła, które mecze Ekstraklasy pokaże w najbliższych kolejkach

Telewizja Polska potwierdziła, które mecze Ekstraklasy pokaże w najbliższych kolejkach fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sport.tvp.pl

Spotkania Ekstraklasy wracają na anteny Telewizji Polskiej. Wiadomo już, z jakich meczów przeprowadzone zostaną transmisje w nadchodzących tygodniach.

Temat powrotu transmisji ze spotkań Ekstraklasy na anteny Telewizji Polskiej przypominał mała sagę transferową. Media parokrotnie informowały o tym, że publiczny nadawca jest o krok od dojścia do porozumienia z Canal+ w tej sprawie, ale kończyło się podobnie, a mianowicie brakiem ostatecznego konsensusu.

W czwartek doczekaliśmy się na informację o tym, że w końcu udało się go osiągnąć. Telewizja Polska tak jak w przeszłości kupiła sublicencję uprawniającą ją do pokazywania jednego meczu z kolejki. Daje to 15 spotkań do końca sezonu. Do tego dojdzie magazyn podsumowujący każdą serię gier.

W najbliższy weekend w TVP Sport będzie można zobaczyć starcie pomiędzy liderem tabeli Śląskiem Wrocław a zajmującą szóste miejsce Pogonią Szczecin. Odbędzie się ono w niedzielę, początek o 17:30.

Znana jest dalsza rozpiska. Zaplanowano pokazanie dwóch potyczek Legii Warszawa - najpierw z Puszczą Niepołomice, a następnie z Koroną Kielce. Potem czeka nas hit pomiędzy Rakowem Częstochowa a Lechem Poznań. 8 marca na ekranach będzie można zobaczyć z kolei piłkarzy Jagiellonii Białystok i Śląska.

Plan transmisji meczów Ekstraklasy w Telewizji Polskiej:

20. kolejka (11 lutego, 17:30): Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin;
21. kolejka (18 lutego, 15:00): Legia Warszawa - Puszcza Niepołomice;
22. kolejka (25 lutego, 17:30): Korona Kielce - Legia Warszawa;
23. kolejka (3 marca, 17:30): Raków Częstochowa - Lech Poznań;
24. kolejka (8 marca, 20:30): Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Kadra Katalonii na mecz towarzyski z Panamą. Jest ciekawie! OFICJALNIE: Kadra Katalonii na mecz towarzyski z Panamą. Jest ciekawie! Wymiana bramkarzy z udziałem Łukasza Skorupskiego?! Wymiana bramkarzy z udziałem Łukasza Skorupskiego?! OFICJALNIE: Thiago Motta podjął decyzję OFICJALNIE: Thiago Motta podjął decyzję Lech Poznań potwierdził rozstanie z drugim piłkarzem [OFICJALNIE] Lech Poznań potwierdził rozstanie z drugim piłkarzem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Cracovia czyści. Odchodzi pięciu piłkarzy OFICJALNIE: Cracovia czyści. Odchodzi pięciu piłkarzy OFICJALNIE: Julen Lopetegui wraca do Premier League OFICJALNIE: Julen Lopetegui wraca do Premier League Vincent Kompany wskoczy na podium najdroższych trenerów świata? Bayern Monachium negocjuje wykup Vincent Kompany wskoczy na podium najdroższych trenerów świata? Bayern Monachium negocjuje wykup

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy