Terek miażdży Amkar, dwa gole Rybusa [WIDEO]

Terek miażdży Amkar, dwa gole Rybusa [WIDEO]
Szymon Podstufka
Szymon Podstufka
Źródło: Transfery.info

W dzisiejszym meczu rosyjskiej Premier Ligi pomiędzy dwoma "polskimi" klubami, Terek Grozny ograł Amkar Perm 4:0. Jednym z bohaterów spotkania był Maciej Rybus.

Skrzydłowy Tereka popisał się dwiema bramkami na otwarcie sezonu w rosyjskiej lidze, zostając tym samym wiceliderem klasyfikacji strzelców, wraz z Kevinem Kuranyi, Domenico Criscito, Artemem Dziubą i Dmitrim Polozem. Tym samym Polak już po pierwszej kolejce ma na swoim koncie połowę dorobku z najlepszego jak dotąd sezonu w Rosji, kiedy do siatki trafiał czterokrotnie. 
 
W końcówce meczu Polak otrzymał od swoich kibiców gromkie brawa. W jego miejsce wszedł Ismail Aissati. Oprócz Rybusa, w zespole Tereka cały mecz rozegrał Marcin Komorowski, partnerując na środku defensywy Andriejowi Siemionowowi, natomiast 90 minut w drużynie Amkara zaliczył Janusz Gol. Z ławki wszedł także Jakub Wawrzyniak. Cały mecz przesiedział na niej natomiast Damian Zbozień.
 
Poniżej bramki Rybusa.
 
1:0
 
4:0

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy