Testy medyczne Tomáša Pekharta. Klub wybrany

Testy medyczne Tomáša Pekharta. Klub wybrany fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sebastian Staszewski [Interia.pl]

Tomáš Pekhart nie wróci do Ekstraklasy. Czeski napastnik jest już o krok od przenosin do Gazişehiru Gaziantep FK - podaje Sebastian Staszewski z Interia.pl.

Do końca poprzedniego sezonu Tomáš Pekhart występował w Legii Warszawa. Wraz z końcem czerwca jego umowa wygasła i zaczął rozglądać się on za nowym klubem. W toku okna transferowego 33-latek znalazł się na celowniku Rakowa Częstochowa oraz... Legii, która ponownie zaczęła spoglądać w jego kierunku. W przypadku Rakowa problemem okazała się długość umowy. Jeśli chodzi o Legię, to mimo że zawodnik rozmawiał już nawet z Kostą Runjaiciem, na przeszkodzie w dojściu do porozumienia stanęły finanse.

Pekhart miał na stole również propozycje z Arabii Saudyjskiej, Czech, Cypru, Grecji, Szwajcarii czy Turcji. Jak się okazuje, będzie on kontynuował karierę w tej ostatniej. Piłkarz rozpoczął już testy medyczne przed transferem do Gaziantep FK. Nad Bosforem ma zarabiać 800 tysięcy euro rocznie.

Gaziantep zakończył poprzedni sezon na piętnastym miejscu w tabeli tureckiej ekstraklasy. Nowy rozpoczął od remisu z Sivassporem 1:1.

Pekhart występował w Legii przez 2,5 roku. W sezonie 2020/2021 sięgnął po koronę króla strzelców Ekstraklasy. Z warszawskim zespołem zdobył dwa mistrzostwa Polski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą” Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą” Gabriel Martinelli celem giganta?! Szansa na transfer latem 2023 roku Gabriel Martinelli celem giganta?! Szansa na transfer latem 2023 roku OFICJALNIE: Alberto Gilardino pogodził Nenada Bjelicę i Claudio Ranieriego. Przynajmniej na razie OFICJALNIE: Alberto Gilardino pogodził Nenada Bjelicę i Claudio Ranieriego. Przynajmniej na razie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy