The Telegraph: Walker o krok od Manchesteru City!
2017-07-13 15:59:33; Aktualizacja: 8 lat temu
Zgodnie z najnowszymi doniesieniami „The Telegraph”, w zasadzie przesądzony jest transfer Kyle'a Walkera z Tottenhamu do Manchesteru City.
Prawy obrońca „Kogutów” już oddłuższego czasu znajdował się na celowniku City. W pewnymmomencie wydawało się, że klub z niebieskiej części Manchesterupozyska na prawą obronę Daniego Alvesea, ale gdy ten wybrałprzeprowadzkę do Paris Saint-Germain, temat Walkera wrócił.
Do tej pory włodarze City proponowalipodobno za niego 40 milionów funtów, ale oferta miała zostaćpodwyższona i teraz są skłonni zapłacić 50 milionów.Tyle oczekują za 27-latka „Koguty”, a „The Telegraph” piszejuż o porozumieniu dotyczącym hitowego transferu. Popularne
Jeśli faktycznie zostanie on zrealizowany, Walker zostanie najdroższym obrońcą w historii futbolu dospółki z Davidem Luizem i Johnem Stonesem. Przypomnijmy, że tegolata „The Citizens” przeprowadzili już rekordowy transfer w roligłównej z bramkarzem (licząc w funtach), pozyskując za 35 milionów funtów Edersona.
Walker trafił do Tottenhamu w 2009 roku. Od tamtej pory zanotował w koszulce londyńskiej drużyny 229 oficjalnych spotkań. Strzelił w nich cztery gole i zaliczył 21 asyst.
AKTUALIZACJA: Jak podaje David Orstein testy medyczne przed transferem Walkera odbędą się już w piątek.














![Remis na Old Trafford! Debiutancki gol daje punkt [WIDEO]](img/photos/112027/170x113/manchester-united.jpg)

![Puchar Polski: Tak prezentuje się komplet ćwierćfinalistów. Dwaj trzecioligowcy pozostają w grze [OFICJALNIE]](img/photos/95715/170x113/puchar-polski.jpg)





![Remis na Old Trafford! Debiutancki gol daje punkt [WIDEO]](img/photos/112027/90x60/manchester-united.jpg)

![Puchar Polski: Tak prezentuje się komplet ćwierćfinalistów. Dwaj trzecioligowcy pozostają w grze [OFICJALNIE]](img/photos/95715/90x60/puchar-polski.jpg)






