Thilo Kehrer dąży do odejścia z PSG po sezonie 2022/2023

Thilo Kehrer dąży do odejścia z PSG po sezonie 2022/2023 fot. VSPress/Sipa/PressFocus
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Florian Plettenberg [Twitter]

Umowa Thilo Kehrera obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku i zawodnik po tym terminie chciałby zmienić klub na zasadzie wolnego transferu. Do tego nie chce dopuścić Paris Saint-Germain - donosi Florian Plettenberg.

Środkowy bądź prawy obrońca jakiś czas temu był nastawiony na zmianę pracodawcy, a w grę wchodził powrót do Bundesligi za sprawą transferu do Bayernu Monachium. Wydawało się, że temat odejścia Niemca rozszedł się po kościach, ale według Plettenberga pomysł jest ciągle żywy.

Mając na uwadze fakt, że podpis na kontrakcie zobowiązuje Thilo Kehrera do wypełniania swoich obowiązków, dąży on w tej chwili do zmianę pracodawcy już po jego wygaśnięciu.

Krokiem w tym kierunku mają być występy na Mistrzostwach Świata 2022 w kadrze „Orłów”. Dobra postawa przybliżyłaby go do hitowej przeprowadzki, a chętnych z pewnością nie zabraknie, zważywszy na wszechstronność gracza.

25-latek w obecnym sezonie wybiegał na boiska 28 razy i w tym czasie zanotował dwa trafienia. Łącznie na swoim koncie ma już 122 występy w koszulce paryskiej ekipy.

Kehrer nie pojechał na EURO 2020, ale od tego momentu nie przegapił w reprezentacji Niemiec żadnego z ośmiu spotkań.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jacek Magiera miał kilka zagranicznych ofert Jacek Magiera miał kilka zagranicznych ofert Manchester City - Liverpool FC. Bonus 400 złotych za wygrany zakład na ten mecz Manchester City - Liverpool FC. Bonus 400 złotych za wygrany zakład na ten mecz „Raków Częstochowa ma w tym elemencie bardziej komfortową sytuację od Legii Warszawa”. Dominik Ebebenge nie ma złudzeń „Raków Częstochowa ma w tym elemencie bardziej komfortową sytuację od Legii Warszawa”. Dominik Ebebenge nie ma złudzeń Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy