Thomas Tuchel rozmawiał już z celem transferowym Chelsea

Thomas Tuchel rozmawiał już z celem transferowym Chelsea fot. Chelsea
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Nathan Gissing

Prowadzący Chelsea Thomas Tuchel jest po rozmowie z Raheemem Sterlingiem - informuje Nathan Gissing.

Chelsea poważnie wzięła się do roboty w sprawie transferu Raheema Sterlinga. Z doniesień Nathana Gissinga wynika, że aktywnie uczestniczy w tym Thomas Tuchel, który rozmawiał już ze skrzydłowym Manchesteru City. Odczucia są jak najbardziej pozytywne.

Sterling pozostaje jednym z głównych letnich celów Chelsea. Gianluca Di Marzio informował wcześniej, że mimo iż chodzi o transfer z jednego giganta Premier League do drugiego, co zwykle utrudnia sytuację, „The Blues” podchodzą do sprawy bardzo spokojnie i są przekonani, że uda się im ściągnąć do siebie Anglika.

Fabrizio Romano podawał już, że Chelsea złożyła pierwszą ofertę za Sterlinga. Opiewała na 25 milionów euro plus bonusy i została odrzucona przez MC. „The Citizens” oczekują 55-60 milionów euro.

27-letni Sterling jest zawodnikiem City od 2015 roku. Do tej pory rozegrał w jego barwach 339 meczów (131 goli i 95 asyst). Jego umowa z klubem z niebieskiej części Manchesteru jest ważna tylko do połowy 2023 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Casemiro odchodzi z Realu Madryt. Rozpoczyna się wyścig z czasem OFICJALNIE: Casemiro odchodzi z Realu Madryt. Rozpoczyna się wyścig z czasem Borussia Dortmund komentuje plotki na temat transferu Cristiano Ronaldo. „Kocham tego zawodnika” Borussia Dortmund komentuje plotki na temat transferu Cristiano Ronaldo. „Kocham tego zawodnika” Wyjaśniona przyszłość Milana Škriniara Wyjaśniona przyszłość Milana Škriniara Premier League: Antonio Conte i Thomas Tuchel ukarani [OFICJALNIE] Premier League: Antonio Conte i Thomas Tuchel ukarani [OFICJALNIE] Chelsea z oficjalną ofertą za Pierre'a-Emericka Aubameyanga. 15 milionów funtów plus zawodnik Chelsea z oficjalną ofertą za Pierre'a-Emericka Aubameyanga. 15 milionów funtów plus zawodnik Real Madryt ma kandydata do transferu na miejsce Casemiro Real Madryt ma kandydata do transferu na miejsce Casemiro Manchester United szykuje nową ofertę za skrzydłowego. Łącznie 100 milionów euro Manchester United szykuje nową ofertę za skrzydłowego. Łącznie 100 milionów euro

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy