Timo Hübers opowiada o swojej walce z koronawirusem. „Nie miałem w ogóle węchu i smaku”

Timo Hübers opowiada o swojej walce z koronawirusem. „Nie miałem w ogóle węchu i smaku” fot. Timo Hubers I Instagram
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Super Express

Timo Hübers z Hannoveru 96 opowiedział w rozmowie z „Super Expressem” o swojej walce z koronawirusem.

Informacja o wykryciu koronawirusa u 23-letniego środkowego obrońcy pojawiła się 11 marca. Hübers był pierwszym profesjonalnym piłkarzem, u którego stwierdzono zarażenie.

- Przez 10 dni nie miałem w ogóle węchu i smaku. Piłem różne napoje, jadłem rożne potrawy, a czułem jakbym spożywał to samo. To był najgorszy i najbardziej dokuczliwy objaw u mnie. Przez kilka dni miałem podwyższoną temperaturę, powyżej 37 stopni. Test na koronawirusa był u mnie pozytywny, ale w sumie chorobę przeszedłem w miarę łagodnie.

- Przez ten czas pozostawałem w domu. Pierwsze 2,3 dni były najtrudniejsze, bo byłem wyczerpany i naprawdę chory. Nie mogłem za bardzo się ruszać, ale później było lepiej - powiedział zawodnik Hannoveru 96 w rozmowie z „Super Expressem” (cały wywiad TUTAJ).

Po kilkunastu dniach Hübers przeszedł kolejny test i dał on już wynik negatywny.

- Już jakieś 3 dni wcześniej czułem się zupełnie dobrze. Wykonywałem nawet lekkie ćwiczenia, ale zgodnie z przepisami dopiero po zrobieniu drugiego testu mogłem wyjść z domu - przyznał zawodnik, informując, że aktualnie czuje się świetnie i trenuje indywidualnie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski Mateusz Borek znowu ostro o reprezentacji Polski: To mnie zażenowało najbardziej Mateusz Borek znowu ostro o reprezentacji Polski: To mnie zażenowało najbardziej Górnik Zabrze: Jan Urban rozpoczyna porządki. Pożegnano pomocnika [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban rozpoczyna porządki. Pożegnano pomocnika [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Po nich spodziewano się na pewno więcej Legia Warszawa: Po nich spodziewano się na pewno więcej Artur Wichniarek ostro po meczu z Czechami: Ten chłopak nie ma prawa grać w reprezentacji Polski Artur Wichniarek ostro po meczu z Czechami: Ten chłopak nie ma prawa grać w reprezentacji Polski Adrian Mierzejewski z głosem rozsądku po meczu Polski z Czechami Adrian Mierzejewski z głosem rozsądku po meczu Polski z Czechami Lech Poznań: Afonso Sousa rewelacyjny w młodzieżówce Portugalii. „Jakim cudem wysłali tego gościa do Polski?!” [WIDEO] Lech Poznań: Afonso Sousa rewelacyjny w młodzieżówce Portugalii. „Jakim cudem wysłali tego gościa do Polski?!” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy