Timo Hübers opowiada o swojej walce z koronawirusem. „Nie miałem w ogóle węchu i smaku”

Timo Hübers opowiada o swojej walce z koronawirusem. „Nie miałem w ogóle węchu i smaku” fot. Timo Hubers I Instagram
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Super Express

Timo Hübers z Hannoveru 96 opowiedział w rozmowie z „Super Expressem” o swojej walce z koronawirusem.

Informacja o wykryciu koronawirusa u 23-letniego środkowego obrońcy pojawiła się 11 marca. Hübers był pierwszym profesjonalnym piłkarzem, u którego stwierdzono zarażenie.

- Przez 10 dni nie miałem w ogóle węchu i smaku. Piłem różne napoje, jadłem rożne potrawy, a czułem jakbym spożywał to samo. To był najgorszy i najbardziej dokuczliwy objaw u mnie. Przez kilka dni miałem podwyższoną temperaturę, powyżej 37 stopni. Test na koronawirusa był u mnie pozytywny, ale w sumie chorobę przeszedłem w miarę łagodnie.

- Przez ten czas pozostawałem w domu. Pierwsze 2,3 dni były najtrudniejsze, bo byłem wyczerpany i naprawdę chory. Nie mogłem za bardzo się ruszać, ale później było lepiej - powiedział zawodnik Hannoveru 96 w rozmowie z „Super Expressem” (cały wywiad TUTAJ).

Po kilkunastu dniach Hübers przeszedł kolejny test i dał on już wynik negatywny.

- Już jakieś 3 dni wcześniej czułem się zupełnie dobrze. Wykonywałem nawet lekkie ćwiczenia, ale zgodnie z przepisami dopiero po zrobieniu drugiego testu mogłem wyjść z domu - przyznał zawodnik, informując, że aktualnie czuje się świetnie i trenuje indywidualnie.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk „Done deal”. Timo Werner w drodze do Chelsea „Done deal”. Timo Werner w drodze do Chelsea Legenda chińskiego futbolu wymazana z Internetu Legenda chińskiego futbolu wymazana z Internetu Cristiano Ronaldo pierwszym piłkarskim miliarderem [Forbes] Cristiano Ronaldo pierwszym piłkarskim miliarderem [Forbes] Havertz już prawie zaklepany przez Bayern?! [The Independent] Havertz już prawie zaklepany przez Bayern?! [The Independent] Legia Warszawa: Vuković potwierdza kolejne kontuzje Legia Warszawa: Vuković potwierdza kolejne kontuzje Premier League: Terminarz trzech pierwszych kolejek po wznowieniu rozgrywek [OFICJALNIE] Premier League: Terminarz trzech pierwszych kolejek po wznowieniu rozgrywek [OFICJALNIE] Lech Poznań: Filip Bednarek drugim letnim wzmocnieniem [OFICJALNIE] Lech Poznań: Filip Bednarek drugim letnim wzmocnieniem [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy