Timo Werner łączony z przeprowadzką wewnątrz Premier League

Timo Werner łączony z przeprowadzką wewnątrz Premier League fot. Vlad1988 / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Christian Falk

Timo Werner znalazł się na celowniku Newcastle United - informuje Christian Falk.

Zgodnie z doniesieniami Falka Newcastle jest zainteresowane pozyskaniem napastnika Chelsea. Agencja prowadząca interesy Wernera ma już w „Srokach” jednego zawodnika - Fabiana Schära i jest w stałym kontakcie z klubem.

O tym, że Werner nie jest zadowolony ze swojej pozycji w Chelsea jakiś czas temu pisał „The Telegraph”. Co prawda już po tym wrócił do jedenastki londyńskiego zespołu, ale okaże się, jak to będzie wyglądało w dalszej części sezonu.

W zeszłym roku Chelsea zapłaciła za niego RB Lipsk ponad 50 milionów euro. W sezonie 2020/2021 z pewnością spodziewano się po nim więcej, a już po zakończeniu rozgrywek do angielskiego zespołu dołączył Romelu Lukaku.

Do tej pory pojawiały się informacje sugerujące, że jeśli Werner faktycznie ma opuścić niebawem Chelsea, to prawdopodobnie wróci do Niemiec. Problemem mogłaby okazać się jednak wysokość jego wynagrodzenia. Dla Newcastle nie powinno sprawić ono kłopotów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Newcastle United wyjaśnia swój komunikat dotyczący arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United wyjaśnia swój komunikat dotyczący arabskich strojów [OFICJALNIE] Matty Cash: Uczę się już polskiego hymnu Matty Cash: Uczę się już polskiego hymnu José Mourinho w furii. „Niektórzy z was nie graliby nawet tutaj - w Norwegii, czy w Serie B” | Zimą przynajmniej dwa transfery José Mourinho w furii. „Niektórzy z was nie graliby nawet tutaj - w Norwegii, czy w Serie B” | Zimą przynajmniej dwa transfery FC Barcelona sprowadzona na ziemię. Zimowy transfer mało realny FC Barcelona sprowadzona na ziemię. Zimowy transfer mało realny „Eden Hazard tego potrzebuje. Jeśli tego nie dostanie, opuści Real Madryt” „Eden Hazard tego potrzebuje. Jeśli tego nie dostanie, opuści Real Madryt” Rafał Gikiewicz po porażce Augsburga: Z takim przygotowaniem mentalnym nie mamy czego szukać w Bundeslidze, ani nawet w Kreislidze Rafał Gikiewicz po porażce Augsburga: Z takim przygotowaniem mentalnym nie mamy czego szukać w Bundeslidze, ani nawet w Kreislidze Cristiano Ronaldo: Nie zamierzam kończyć kariery reprezentacyjnej. Najważniejsza jest drużyna, a ta się w Manchesterze dopiero tworzy Cristiano Ronaldo: Nie zamierzam kończyć kariery reprezentacyjnej. Najważniejsza jest drużyna, a ta się w Manchesterze dopiero tworzy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy