„Tinder MVP”. Kibice Lecha Poznań zakpili ze swojego piłkarza [FOTO]

2024-05-25 17:21:20; Aktualizacja: 1 miesiąc temu
„Tinder MVP”. Kibice Lecha Poznań zakpili ze swojego piłkarza [FOTO] Fot. Michal Kosc / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko Źródło: Monika Wantoła

Lech Poznań zmierzy się z Koroną Kielce, a przed spotkaniem na tzw. Kotle pojawiło się kilka transparentów skierowanych do piłkarzy oraz działaczy klubu. Jeden z nich dotyczył Adriela Ba Louy.

Lech Poznań przed startem sezonu nie ukrywał, że celuje w mistrzostwo Polski. Apetyt był tym większy, że kilka miesięcy wcześniej drużyna Johna van den Broma dotarła do ćwierćfinału Ligi Konferencji Europy.

Bieżące rozgrywki rozpoczęły się jednak od kompromitacji w pucharach i porażce w dwumeczu ze Spartakiem Trnawa, co mocno podkopało pewność siebie. W grudniu natomiast posadę stracił holenderski szkoleniowiec, a schedę po nim przejął Mariusz Rumak.

46-latek nie był w stanie tchnąć w drużynę nowego ducha i ta w najlepszym wypadku zakończy rozgrywki dopiero na czwartym miejscu. „Kolejorz” wygrał tylko jedno z pięciu ostatnich starć.

W obliczu słabych rezultatów o komentarz pokusili się kibice Lecha. Na tzw. Kotle, czyli trybunie zajmowanej przez najzagorzalszych fanów klubu, pojawił się szereg transparentów tak do piłkarzy, jak działaczy.

Jeden z nich dotyczył Adriela Ba Louy, którego określono mianem „Tinder MVP”.

Swoich wyróżnień doczekali się też między innymi Ali Gholizadeh, Tomasz Rząsa czy Piotr Rutkowski.

Początek starcia Lecha Poznań z Koroną Kielce punktualnie o 17:30.