Tiquinho Soares zagra w Chinach? Brazylijczyk zainteresowany transferem!

Tiquinho Soares zagra w Chinach? Brazylijczyk zainteresowany transferem!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: A Bola

Według najnowszych wieści tego lata do Chin może przenieść się Tiquinho Soares. Transfer miałby oscylować wokół kwoty 40 milionów euro.

Najlepszy strzelec FC Porto w sezonie 2018/2019 otrzymał lukratywną ofertę z Chin. Takie wieści przekazała „A Bola”. Pierwotnie spekulowano, że 28-latek może być przedmiotem wymiany za Róger Guedesa, lecz najnowsze doniesienia mówią o chęci dużego zarobku ze strony „Smoków”. Należy bowiem pamiętać, że w umowie środkowego napastnika widnieje klauzula odstępnego o wartości 40 milionów euro.

Transfer Tiquinho Soaresa pilotuje Deco, który obecnie odpowiada za jego interesy, a jedną z możliwości są przenosiny do Shandong Luneng.

Powyższe źródło przekonuje, że snajper z Kraju Kawy już wcześniej rozmyślał na temat ewentualnego odejścia z Estádio do Dragão. Dlatego też usunął ze swoich mediów społecznościowych informacje o tym, że jest zawodnikiem wicemistrzów Portugalii. 

Władze klubu znają plany byłego zawodnika Vitórii Guimarães, dlatego w tej chwili pracują nad angażem nowego napastnika, a jedną z opcji jest Zé Luís.

Tym samym coraz bardziej prawdopodobne jest to, że latem „Smoki” stracą nie tylko Moussę Maregę, którym interesują się kluby Premier League, ale i Tiquinho Soaresa.

W minionej kampanii Brazylijczyk rozegrał 41 spotkań, zdobył 23 bramki i posłał siedem kluczowych podań. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Janusz Gol odchodzi z Cracovii OFICJALNIE: Janusz Gol odchodzi z Cracovii OFICJALNIE: Alexis Sánchez w Interze Mediolan już definitywnie OFICJALNIE: Alexis Sánchez w Interze Mediolan już definitywnie OFICJALNIE: Wilczek ponownie w Danii. Kontrowersyjny transfer stał się faktem! OFICJALNIE: Wilczek ponownie w Danii. Kontrowersyjny transfer stał się faktem! David Silva o krok od nowego klubu. Porozumienie możliwe na dniach! David Silva o krok od nowego klubu. Porozumienie możliwe na dniach! Wisła Kraków: Kim jest Adi Mehremić? Bałkański charakter po przejściach Wisła Kraków: Kim jest Adi Mehremić? Bałkański charakter po przejściach AC Milan sięga po utalentowanego defensora [OFICJALNIE] AC Milan sięga po utalentowanego defensora [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Nathan Aké w Manchesterze City OFICJALNIE: Nathan Aké w Manchesterze City

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy