To dwa priorytety Pogoni Szczecin na koniec letniego okna transferowego

2025-09-06 11:54:10; Aktualizacja: 28 minut temu
To dwa priorytety Pogoni Szczecin na koniec letniego okna transferowego Fot. Piotr Matusewicz / PressFocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek Źródło: Daniel Trzepacz [X]

Władze Pogoni Szczecin nie zakończyły pracy w ramach letniego okna transferowego. Na liście do odhaczenia pozostaje ściągnięcie defensywnego pomocnika oraz środkowego obrońcy - podkreślił Daniel Trzepacz z Pogonsportnet.pl.

Z uwagi na dużą ofensywę w wykonaniu innych klubów Ekstraklasy lista ruchów potwierdzonych dotychczas przez Pogoń Szczecin w ramach letniego okna może nie jest tą najbardziej spektakularną, ale nie znaczy to, że „Duma Pomorza” nie poczyniła ciekawych transferów. Związany dotychczas z Leeds United Sam Greenwood oraz Rajmund Molnár z MTK Budapest to bohaterowie największych transakcji w jej historii. Do tego przyszli Jan Biegański, Marian Huja, Musa Juwara, Paul Mukairu, Mor Ndiaye i José Pozo.

Okno transferowe dla klubów polskiej ligi zostanie zamknięte wraz z końcem poniedziałku. Czego można jeszcze spodziewać się w Szczecinie?

„Działają w klubie, Alex jest też cały czas na miejscu. Priorytet to defensywny pomocnik i lewonożny środkowy obrońca. Do poniedziałku niedaleko. Czekajmy na wieści i dajmy im pracować” - przekazał w sobotę Daniel Trzepacz z Pogonspornet.pl.

Ostatnie pogłoski transferowe związane z Pogonią dotyczyły Bartuğa Elmaza (Fenerbahçe), Ognjena Mimovicia (Fenerbahçe) oraz Clintona Nsiali (Rangersi).

Pierwszy z nich jest defensywnym pomocnikiem, drugi - prawym obrońcą, a trzeci - stoperem. Do końca poniedziałku powinniśmy przekonać się o tym, czy któryś z nich wyląduje w Szczecinie.

W międzyczasie drużyna będzie przygotowywała się do spotkania ligowego z Koroną Kielce.

Forma drużyny dostarczony przez Superscore


Więcej na ten temat: Polska Ekstraklasa Pogoń Szczecin