„To najgorszy piłkarz w Motorze Lublin od czasu Jakuba Koseckiego”. Transferowy niewypał
2025-09-26 12:01:05; Aktualizacja: 3 godziny temu
Motor Lublin w miniony czwartek przegrał z Arką Gdynia i pożegnał się z Pucharem Polski. Bardzo słaby występ po wejściu z ławki rezerwowych zanotował Florian Haxha. Kibice są zawiedzeni dotychczasową postawą 23-letniego zawodnika.
To koniec przygody Motoru Lublin w bieżącej edycji Pucharu Polski. Podopieczni Mateusza Stolarskiego już na pierwszym etapie zmagań musieli w delegacji uznać wyższość Arki Gdynia.
Mecz po obu stronach był zamknięty, dlatego też do rozstrzygnięcia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. W niej jedynego gola w tym spotkaniu dla domowników zanotował Kamil Jakubczyk.
Kibice Motoru nie mogą być zadowoleni z końcowego rezultatu. Ponadto widać u nich sporą frustrację wynikającą z postawy niektórych zawodników. Po ostatnim meczu z Arką szczególnie oberwał Florian Haxha.Popularne
Dwukrotny reprezentant Kosowa dołączył do Motoru w trakcie letniego okna transferowego. Za nim trzy występy, po których ciężko jest powiedzieć coś pozytywnego. Przeciwko zespołowi z Gdyni skrzydłowy również się nie popisał.
Haxha zameldował się na placu gry, wchodząc z ławki rezerwowych w 72. minucie. 23-latek ze względu na odniesiony uraz nie mógł jednak dokończyć meczu i później został zmieniony. Kibice surowo ocenili jego występ.
„Zasłużenie odpadamy, od momentu zejścia Ndiaye z przodu nie działo się nic. Haxha to najgorszy piłkarz w Motorze od czasu Koseckiego, życzę zdrowia ale granie w piłkę mu nie służy”,
„Haxha dziś zrobił mi dzień - 3 «dośrodkowania» wszędzie tylko nie w środek, potem gość z Arki ośmiesza go zakładając mu dziurę, po której ten pada z kontuzją na boisku jak rażony piorunem - chłopiec od podawania piłek dałby więcej Motorowi”,
„Tam jest z głową jakiś problem bo to niemożliwe żeby ktoś taki przyszedł do klubu. I to zupełnie serio mówię”,
„Skąd ten Haxha się urwał? Dawno nie widziałem tak słabiutkiego gościa u nas”,
„Chciałbym poznać kryteria jakie spełnił taki Haxha że się tutaj znalazł. Intrygujące to jest, bo póki co to jest jedno wielkie nieporozumienie ten gość” - czytamy na portalu X.
Zasłużenie odpadamy, od momentu zejścia Ndiaye z przodu nie działo się nic. Haxha to najgorszy piłkarz w Motorze od czasu Koseckiego, życzę zdrowia ale granie w piłkę mu nie służy. Ivo dramat, Karasek nic nie pokazał.
— pulldeleve (@pulldeleve) September 25, 2025
Z pozytywów: Sergi Samper wraca do żywych
Haxha dziś zrobił mi dzień - 3 "dośrodkowania" wszędzie tylko nie w środek, potem gość z Arki ośmiesza go zakładając mu dziurę, po której ten pada z kontuzją na boisku jak rażony piorunem - chłopiec od podawania piłek dałby więcej Motorowi..
— 100 tysięcy rocznie (@1Rocznie) September 25, 2025
Tam jest z głową jakiś problem bo to niemożliwe żeby ktoś taki przyszedł do klubu. I to zupełnie serio mówię.
— barg0_ (@Fibo99_) September 25, 2025
Skąd ten Haxha się urwał? Dawno nie widziałem tak słabiutkiego gościa u nas #ARKMOT
— Szymon (@SzymonR1711) September 25, 2025
Chciałbym poznać kryteria jakie spełnił taki Haxha że się tutaj znalazł. Intrygujące to jest, bo póki co to jest jedno wielkie nieporozumienie ten gość.
— Leny (@Leny_1950) September 25, 2025