„To nie był powód, dla którego Bonucci odszedł do Milanu”

„To nie był powód, dla którego Bonucci odszedł do Milanu” fot. Transfery.info
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Rai Radio 1

Żona Leonardo Bonucciego Martina oznajmiła, że jej mąż nie odszedł z Juventusu z powodu konfliktu z Massimiliano Allegrim.

Środkowy obrońca publicznie starł się z trenerem „Bianconerich” w poprzednim sezonie i został za to odsunięty od kadry w starciu 1/8 finału Ligi Mistrzów przeciwko Porto. Po zakończeniu kampanii Bonucci odszedł za 40 milionów euro do Milanu.

- Jego decyzja nie miała nic wspólnego z kłótnią z trenerem Allegrim - oświadczyła Martina Maccari w rozmowie z dziennikarzami z „Rai Radio 1”.

- W zawodowych kręgach ważny jest balans pomiędzy wszystkimi stronami. Leonardo zdecydował się odejść z powodu sytuacji panującej w środowisku, ale teraz jest już spokojny i gotów dawać z siebie wszystko na boisku.

- Bonucci jako kapitan Milanu? Nie ukrywam, że nie mogę się do tego przyzwyczaić, on pewnie też. Dodam jednak, że przejście do Mediolanu było jego samodzielną decyzją, ja trwam przy nim tak, jak powinna to robić przykładna żona.

- Przynajmniej nie będziemy mieli w rodzinie sprzeczki w przypadku derbów (syn Lorenzo jest wielkim fanem Torino i Andrei Belottiego - przyp. red.). Czasami Leonardo i Andrea spotykają się w centrum Turynu - skwitowała z uśmiechem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium zdążył w ostatniej chwili?! Thomas Tuchel miał umówioną rozmowę z innym klubem Bayern Monachium zdążył w ostatniej chwili?! Thomas Tuchel miał umówioną rozmowę z innym klubem Reprezentacja Polski: Znamy komentatorów na mecz z Albanią Reprezentacja Polski: Znamy komentatorów na mecz z Albanią Raphaël Varane: Zakończę karierę w jednym z tych klubów Raphaël Varane: Zakończę karierę w jednym z tych klubów OFICJALNIE: Mateusz Bogusz odchodzi z Ibizy. „Nie możemy mieć w składzie zawodników, którzy nie są całkowicie oddani drużynie” OFICJALNIE: Mateusz Bogusz odchodzi z Ibizy. „Nie możemy mieć w składzie zawodników, którzy nie są całkowicie oddani drużynie” David Villa kupił klub piłkarski David Villa kupił klub piłkarski Juventus jednego polskiego bramkarza już ma. Interesuje się drugim Juventus jednego polskiego bramkarza już ma. Interesuje się drugim Sergej Milinković-Savić na 90 procent latem odejdzie z Lazio Sergej Milinković-Savić na 90 procent latem odejdzie z Lazio

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy