Todd Boehly centralną postacią zmian. Chelsea u progu zakupowego szaleństwa

Todd Boehly centralną postacią zmian. Chelsea u progu zakupowego szaleństwa fot. Willy Barton / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: London Evening Standard

Todd Boehly, nowy właściciel Chelsea, gotowi się do wprowadzenia dużych zmian kadrowych. Latem możemy zatem spodziewać się kilku dużych transferów - podaje „London Evening Standard”.

Od kilku dobrych tygodni trwały analizy kandydatur i propozycji dotyczących nabycia „The Blues” z rąk Romana Abramowicza. Jak podkreśla „London Evening Standard”, dyrekcji najmocniej zależało na gwarancji inwestycji w klub, a Todd Boehly, który stoi na czele grupy właścicieli, od początku zapowiadał przekazanie środków na pilne wzmocnienia.

Thomas Tuchel, menedżer drużyny, coraz mocniej obawiał się, że w przyszłym sezonie przyjdzie mu pracować z przetrzebioną kadrą. Stamford Bridge opuszczają bowiem Andreas Christensen oraz Antonio Rüdiger, a do odejścia gotowią się również César Azpilicueta i Marcos Alonso.

Jednocześnie Niemiec uważa, że Romelu Lukaku nie może stanowić o sile ofensywy, dlatego konieczne jest sprowadzenie nowej gwiazdy ataku. Poza środkowym napastnikiem mieliby przybyć dwaj nowi stoperzy oraz prawy i lewy defensor, a jeśli uda się sprzedać niechcianych pomocników, to również ich następcy będą mile widziani.

„London Evening Standard” informuje, że Tuchel nie ma się czego obawiać, gdyż latem otrzyma pieniądze na spełnienie swoich zachcianek transferowych. Takie nastawienie to nic innego, jak zapowiedź istnego zakupowego szaleństwa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy