Todd Boehly centralną postacią zmian. Chelsea u progu zakupowego szaleństwa

Todd Boehly centralną postacią zmian. Chelsea u progu zakupowego szaleństwa fot. Willy Barton / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: London Evening Standard

Todd Boehly, nowy właściciel Chelsea, gotowi się do wprowadzenia dużych zmian kadrowych. Latem możemy zatem spodziewać się kilku dużych transferów - podaje „London Evening Standard”.

Od kilku dobrych tygodni trwały analizy kandydatur i propozycji dotyczących nabycia „The Blues” z rąk Romana Abramowicza. Jak podkreśla „London Evening Standard”, dyrekcji najmocniej zależało na gwarancji inwestycji w klub, a Todd Boehly, który stoi na czele grupy właścicieli, od początku zapowiadał przekazanie środków na pilne wzmocnienia.

Thomas Tuchel, menedżer drużyny, coraz mocniej obawiał się, że w przyszłym sezonie przyjdzie mu pracować z przetrzebioną kadrą. Stamford Bridge opuszczają bowiem Andreas Christensen oraz Antonio Rüdiger, a do odejścia gotowią się również César Azpilicueta i Marcos Alonso.

Jednocześnie Niemiec uważa, że Romelu Lukaku nie może stanowić o sile ofensywy, dlatego konieczne jest sprowadzenie nowej gwiazdy ataku. Poza środkowym napastnikiem mieliby przybyć dwaj nowi stoperzy oraz prawy i lewy defensor, a jeśli uda się sprzedać niechcianych pomocników, to również ich następcy będą mile widziani.

„London Evening Standard” informuje, że Tuchel nie ma się czego obawiać, gdyż latem otrzyma pieniądze na spełnienie swoich zachcianek transferowych. Takie nastawienie to nic innego, jak zapowiedź istnego zakupowego szaleństwa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy